سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
سوک:سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه گفت: تیم روباتیک آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای روبیان شهرستان گناوه با کسب مقام سوم در کشور به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ هلند راه یافت.
به گزارش سوک عباس حقیقی در نشست بررسی وضعیت طرح‌های مهارت آموزی در گناوه با بیان اینکه در شهرستان گناوه 8 آموزشگاه آزاد مهارت آموزی به فعالیت می‌پردازند اظهار داشت: این آموزشگاه‌ها در رشته‌های مختلفی مشغول به فعالیت و مهارت آموزی هستند که نقش بسیار خوبی در مهارت آموزی و فراگیری تخصص‌های لازم مرتبط با علائق افراد دارند و بسیار تاثیرگذار هستند.

حقیقی با بیان اینکه این موسسات کارآموزی آزاد کمک شایانی در توسعه مهارت آموزی در جامعه دارند، اظهار کرد: قطعا این فعالیت‌ها در رونق اشتغال پایدار و اشتغال‌زایی مهم است.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه با اشاره به فعالیت این مرکز مهارت‌آموزی در عرصه حرفه رباتیک بیان کرد: در شهرستان گناوه تنها آموزشگاه آزاد مهارت آموزی روبیان در حوزه روباتیک کار می‌کند که بسیار موفق عمل کرده و در این سال‌ها در مسابقات کشوری مختلف همچون مسابقات کشوری اصفهان و شیراز خوش درخشیده است.

وی از درخشش  تیم روباتیک آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای روبیان گناوه در مسابقات روباتیک کشوری خبرداد و خاطر نشان کرد:  تیم روباتیک آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای روبیان شهرستان گناوه در مسابقات کشوری روباتیک که در دانشگاه صنعتی شیراز برگزار شد با کسب مقام سوم این دوره از مسابقات به مسابقات جهانی 2018  هلند راه یافت .

حقیقی گفت:  تیم  روباتیک گناوه برای چندمین سال پیاپی، با شرکت در لیگ‌های روبات جنگجو، روبوبال، کاوشگر، انباردار، جابه جاکننده اجسام و لیگ خلاق شرکت کرد و از همان ابتدا امیدوار بود که بتواند چندین مقامی را کسب کند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: