يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۲۰۷۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
سوک:مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌‌ای استان بوشهر با اشاره به آموزش رایگان مهارت آموزی در ۱۲۴ کارگاه گفت: در ۱۰ ماهه گذشته نزدیک به دو میلیون و ۴۴۱ هزار نفر ساعت آموزش در ۱۵۷ رشته در استان بوشهر ارائه شده است.
به گزارش سوک عبدالرسول کازرونی در آئین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای استان بوشهر با  تاکید بر نشان دادن توانمندی حرفه آموزان اظهار داشت: در دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان در چند مرحله  برگزار شده است.

وی با اشاره به وجود 124 مرکز آموزشی آزاد فنی وحرفه ای در استان بوشهر تصریح کرد: در 10 ماهه گذشته نزدیک به دو میلیون و 441 هزار نفر ساعت آموزش به کارآموزان  شامل توانمندسازی 11هزار و 500  نفر در 157 رشته ارائه شده است.

کازرونی به رتبه بندی آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای اشاره کرد و افزود:  این رتبه بندی با هدف ارزیابی آموزشگاه‌ها به لحاظ امکانات و خدمات به درجات ممتاز و 1 تا 4 تقسیم  و حق انتخاب برای متقاضیان مهارت و فرصت ارتقاء نیز به آموزشگاه‌ها داده می‌شود.

وی اظهار کرد: در راستای برنامه پنجم توسعه، رتبه بندی و ارتقاء سنجش انجام می‌شود و بازدیدهای به عمل آمده از آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای برای حفظ رونق اقتصادی و بهره گیری از امکانات و شرایط  در راستای تحقق چشم انداز ترسیم شده  است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با اشاره به حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد: به عنوان یک بخش دولتی وظیفه داریم با استفاده از ظرفیت‌ها و اصل 44 هر حمایت و مسئولیتی که بتوانیم در چارچوب قانون باشد از بخش خصوصی انجام دهیم/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: