يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۲۰۷۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
سوک:فرماندار تنگستان با اشاره به اجرای طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای دهستان بوالخیر تنگستان با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه گفت: برای اجرای این پروژه‌‌ها بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
به گزارش سوک عادل دهدشتی  در آیین اجرای طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای دهستان بوالخیر تنگستان با تاکید بر این نکته که  توجه به مناطق محروم در اولویت برنامه‌ها است اظهار داشت: شهرستان تنگستان دارای سه شهر و بیش از 100 روستا است که توسعه زیرساخت‌ها به ویژه در روستاها مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال پروژه‌های مهمی در شهرها و روستاهای تنگستان افتتاح و اجرایی شد تصریح کرد: در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال در تنگستان 80 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 65 میلیارد تومان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه این پروژه‌ها بیشتر در تحقق مطالبات و خواسته‌های مردم اجرا و افتتاح شده تصریح کرد: نوسازی شبکه آبرسانی  روستاها، طرح  راهسازی در محورهای مختلف به‌ویژه  رفع نقاط حادثه خیز در قسمتی‌هایی از نوار ساحلی دلوار اجرا شد که در ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.

دهدشتی با بیان اینکه بخشی از پروژه‌های یاد شده در روستاهای دهستان بوالخیر افتتاح شده گفت: بیش از 3 میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات اختصاصی  کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان و اعتبارات ارزش افزوده و  عوارض آلایندگی برای ساخت جاده آنتی، خانه بهداشت، خانه عالم  در دهستان بوالخیر هزینه شده است.

وی بیان کرد: از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان تنگستان خانه بهداشت روستای خورشهاب با  اعتبار 70 میلیون تومان در دهستان بوالخیر در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار تنگستان خاطر نشان کرد:  برای احداث پل بین جاده‌ای روستا خورشهاب و بنجو  مبلغ 100 میلیون تومان درکمیته برنامه ریزی شهرستان تخصیص یافته است.

دهدشتی با اشاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌‌زدایی در روستاهای دهستان بوالخیر تنگستان گفت: طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای دهستان بوالخیر با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه اجرایی شد که نقش مهمی در تحقق خواسته‌های مردم دارد.

وی با قدردانی از توجه سپاه به طرح‌‌های محرومیت‌زدایی افزود: پروژه محرومیت‌زدایی روستاهای بوالخیر تنگستان با اعتبار بیش از 30 میلیارد ریال در بخش‌های راهسازی، بهداشتی درمانی، پهلوگیری شناورها در اسکله، عمران روستایی، احداث بندآبگیر برای جلوگیری از سیلاب، تجهیز و ساخت مدارس اجرایی شده است.

فرماندار تنگستان جمعیت دهستان بوالخیر را بیش از 11 هزار و 700 نفر دانست و گفت: این جمعیت در 15 روستای این دهستان ساکن هستند که با اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی زمینه بهره‌مندی ساکنان از مطالباتشان فراهم می‌شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: