سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
سوک:معاون فرماندار شهرستان عسلویه گفت: پیکرهای مطهر ۴ شهید گمنام دفاع مقدس، ۲۹ بهمن ماه با حضور پرشور مردم در شهرستان عسلویه تشییع می‌شود.
به گزارش سوک سید علیرضا سجادی  در جلسه هماهنگی  برگزاری ویژه برنامه‌های مراسم استقبال ، تشییع و تدفین شهدای گمنام در شهرستان عسلویه با اشاره به اتحاد همه جانبه مردم این شهرستان و حضور در عرصه‌های مختلف انقلاب اظهار داشت: همه مردم شهرستان عسلویه اعم از شیعه و سنی همچون گذشته و چه بسا با شکوه‌تر از سال‌های پیشین با هوشیاری ودرک درست از فضای سیاسی داخلی و خارجی در دفاع از آرمانهای امام راحل و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن ماه به خیابان آمدند و شور و نشاط انقلابی خود را به رخ بیگانگان کشیدند و این شعور و آگاهی اجتماعی شایسته تقدیر و سپاس است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار عسلویه برخورداری امروز جامعه از نعمت استقلال ، اقتدار و امنیت را مرهون جان فشانی و فداکاری شهیدان دانست و افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام  شده  پیکرهای مطهر 4 شهید گمنام دفاع مقدس، 29 بهمن ماه با حضور پرشور مردم در شهرستان عسلویه تشییع می‌شود.

وی از خاکسپاری شهدای گمنام در نخل تقی و بیدخون خبرداد و بیان کرد: پس از انتقال شهدای گمنام به شهرستان عسلویه، اول اسفند 2 شهید در شهر نخل تقی و دو شهید در روستای بیدخون خاکسپاری می‌شوند.

سجادی بیان کرد:  با حضور شهدای گمنام  فضای این شهرستان معطر می‌شود و فرصتی مناسب است تا هر چند اندک در برابر آن همه فداکاری و ایثار این عزیزان ادای دین انجام بدهیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار عسلویه بر هماهنگی و همکاری همه دستگاههای اجرایی شهرستان در هر چه باشکوه برگزار کردن این آیین تاکید کرد و افزود: همه دستگاههای اجرایی و شرکتهای مستقر در منطقه عسلویه با سپاه خاتم الانبیاء(ص) شهرستان همکاری لازم را داشته باشند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: