چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
به مناسبت روز بوشهر؛
در آستانه آيين دهمين نكوداشت روز بوشهر، علی هوشمند شاعر و روزنامه نگار بوشهري زنگ اجراي نمايش"استراليا" را نواخت.
به گزارش روابط عمومي انجمن هنرهاي نمايشي استان بوشهر، علي هوشمند شاعر،روزنامه نگار و دبير خانه مطبوعات استان بوشهر در اولين شب اجراي نمايش "استراليا" به همراه جمعي از خبرنگاران،عكاسان و اهالي مطبوعات به تماشاي اين نمايش نشستند.

نمايش"استراليا" به نويسندگي پيام لاريان در بخش نمايشنامه نويسي سي و ششمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر حائز رتبه اول شد كه توسط محمد لاريان كارگرداني شده و از ١٤ تا ٢٠ اسفند در مجموعه تئاتر شهر بوشهر به روي صحنه مي رود.

"استراليا" را آلاله ايزدي،مجيد فيلي و جواد متين بازي مي كنند و بهروز شريفيان اين نمايش را آهنگسازي كرده است.

علي هوشمند در آيين افتتاح نمايش"استراليا" ضمن نواختن زنگ اجرا، با اشاره به اينكه تئاتر بوشهر به عنوان مهم ترين طرفيت فرهنگي استان بشمار مي رود افزود: تئاتر بوشهر هنري پوياست كه در تمامي شهرهاي استان با تلاش هنرمندان اين عرصه به مسئوليت اجتماعي خويش بيش از پيش عمل ميكند.

وي از هنرمندان تئاتر بعنوان افرادي مسئول و پيشرو در فرهنگ و هنر ياد كرد و گفت: هنر تئاتر به عنوان هنري جريان ساز و بازتاب  دهنده مسائل اجتماعي نسبت به توليد آثار هنري عمل ميكند.

مدت زمان نمایش "استراليا" ٦٠ دقیقه است كه بليط اين نمايش از طريق سايت بوشهر لايو بصورت آنلاين قابل تهيه است.

علاوه بر نمايش"استراليا" نمايش "هيس" نيز به نويسندگي و كارگرداني مجيد ميرزايي در مجموعه تئاتر شهر بوشهر به روي صحنه خواهد رفت.
نام:
ایمیل:
* نظر: