چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۵
سوک:فرمانده و معاونان دریابانی استان بوشهر در قالب میز خدمت در مصلی جمعه مشکلات و مطالبات مردم ساحل‌نشین بوشهری را بررسی کردند.

به گزارش سوک سرهنگ ولی‌الله رضایی‌نژاد  با بیان اینکه  پاسخگویی به مطالبات و سوالات و بررسی مشکلات مردم از اهداف مهم میز خدمت است اظهار داشت: به دنبال پیشنهاد آیت‌الله صفایی بوشهری مبنی بر پاسخگویی مستقیم و بدون تشریفات اداری مسئولان به مردم میز خدمت دریابانی استان بوشهر در مصلی جمعه برپا شد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با اشاره به اینکه مشکلات حوزه دریابانی در میز خدمات امروز با حضور مردم بررسی شد افزود: در این نشست مشکلات و مطالبات مردم ساحل‌نشین بوشهری  مورد بررسی قرار گرفت.

وی بررسی صدور پروانه‌های گذر مرزی و  دفترچه‌های تردد شناورها  را از جمله موارد بررسی شده دانست و گفت: در این نشست مردم ضمن ارائه مطالبات خود از خدمات دریابانی در عرصه‌های مختلف قدردانی کردند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با بیان اینکه این فرماندهی با مردم مرزنشین و ساحل نشین تعامل و همکاری مستمری دارد گفت: اجرای ماموریت‌های دریابانی با تعامل و همکاری مردم استان بوشهر محقق که از خدمات آنان تقدیر می‌شود.

رضایی‌نژاد از برقراری امنیت مطلوب در استان خبرداد و افزود: مرزهای دریایی استان بوشهر از امنیت قابل توجهی برخوردار است و این در حالی است که توان عملیاتی دریابانی استان بوشهر روزافزون است.

منبع:تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: