چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
سوک:رئیس پلیس دشتستان با بیان اینکه قاتل جوان ۱۷ ساله‌ دشتستانی دستگیر شد گفت: قاتل و همدستانش که در ورودی شهر سعدآباد با جوانی ۱۷ ساله درگیر و وی را به قتل رسانده بودند کمتر از دو ساعت دستگیر شدند.
به گزارش سوک سرهنگ سید جواد رضوی در برازجان با بیان اینکه این شهرستان از امنیت بالایی برخوردار است اظهار داشت: مشارکت مردم در امر رصد تخلفات و دستگیری متخلفان ستودنی است که این مهم سبب ارتقا امنیت عمومی و اجتماعی در دشتستان شده است.

وی از اجرای طرح نوروزی در دشتستان خبرداد و افزود: طرح نوروزی نیروی انتظامی تا 15 فروردین ماه با هدف پیشگیری از وقوع جرم، تسهیل در رفت و آمد و روان سازی ترافیک، کاهش سوانح رانندگی و برقراری نظم و امنیت اجرا می‌شود.

رئیس پلیس دشتستان از وقوع درگیری و قتل یک نفر در  سعدآباد دشتستان خبرداد و بیان کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر نزاع و درگیری در ورودی شهر سعد آباد در شهرستان دشتستان، سریعا ماموران انتظامی به محل درگیری اعزام شدند.

سرهنگ رضوی تصریح کرد: با حضور پلیس، تحقیقات میدانی  و اظهارات شاهدان عینی  مشخص شد 9 نفر جوان موتورسیکلت سوار با یک جوان 17 ساله درگیر شده و با ضربه چاقو وی را مجروح کرده و متواری می‌شوند.

وی با اشاره به فوت این جوان 17 ساله به سبب جراحت وارده بیان کرد: فرد مجروح با اورژانس به مرکز درمانی سعدآباد منتقل شد اما متاسفانه بر اثر اثابت چاقو و شدت جراحت فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با بیان اینکه قاتل جوان 17 ساله‌ دشتستانی در کمتر از دو ساعت از وقوع جرم دستگیر شد تصریح  کرد: پلیس در کمترین زمان ممکن هویت فرد قاتل و همدستانش شناسایی و همه این افراد دستگیر شدند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: