چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
سوک:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آموزش و پرورش استان در شاخص های اختصاصی مورد ارزیابی موفق به کسب رتبه عالی شد.
به گزارش سوک به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر کرمی اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در ارزیابی، که توسط اداره کل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش انجام شد در شاخص های اختصاصی موفق به کسب رتبه عالی شد.

وی افزود: براساس نتایج حاصل، آموزش و پرورش استان بوشهر در تحقق اهداف عملکردی براساس شاخص های عمومی نسبت به سال قبل رشد ۳۳.۱۶ درصد داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: خوشبختانه سازمان اداری استخدامی کشور در راستای راهبری کلان این مهم مبادرت به طراحی مدلی هماهنگ به منظور ارزیابی دستگاه ها کرده و نتایج آن را در قالب جشنواره شهید رجایی منعکس کرده است.

وی یادآور شد: تلاش همه همکاران در حوزه های فعالیتی خود ثمره ای شیرین برای استان داشته است و شیرینی آن با رشد حدود ۳۳ درصدی همراه بود که جا دارد این همت همکاران را تحسین کرد.

در این جشنواره پنج استان مورد تقدیر قرار گرفتند که سه استان رتبه برتر را کسب کردند و استان های بوشهر و اصفهان به دلیل رشد بالا مورد قدردانی وزارت قرار گرفتند که این تقدیر توسط بطحایی وزیر آموزش و پرورش در اجلاس مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور انجام شد/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: