چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
سوک:مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و فردا(دوشنبه) برای برخی از نقاط این استان وزش باد، رگبار پراکنده باران، گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی می شود.
به گزارش سوک نادر شفیع خدایی افزود: در مدت یاد شده احتمال رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق در برخی نقاط استان دور از انتظار نیست.
وی ادامه داد: همچنین طی این مدت وزش باد و تلاطم دریا در سواحل مرکزی و جنوبی استان بطور نسبی افزایش می یابد.

شفیع خدایی اضافه کرد: با افزایش ناپایداری های جوی، روز گذشته سرعت وزش باد جنوبی در برخی نقاط تا 50 کیلومتر در ساعت افزایش یافت.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت آینده آسمان استان نیمه ابری گاهی تمام ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد، گرد و خاک، گاهی کاهش دید و در برخی نقاط احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می شود.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد در شمال و مرکز استان بطور غالب شمال شرقی تا شمال غربی با سرعت 12 تا 36 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
شفیع خدایی یادآورشد: در مناطق جنوبی استان جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت 12 تا 36 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده که در برخی از ساعت ها تا 46 کیلومتر در ساعت نیز می رسد.

وی افزود: در 24 ساعت آینده ارتفاع موج در خلیج فارس 60 تا 120 سانتیمتر پیش بینی شده که در سواحل جنوبی و مرکزی استان گاهی تا 150 سانتیمتر نیز می رسد.
شفیع خدایی یادآور شد: فردا زمان جزر اول دریا 00:27 بامداد، مد اول ساعت 8:28 ، جزر دوم ساعت 10:10و مد دوم ساعت 16:49خواهد بود/ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: