پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 13
کد خبر: ۲۰۷۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
سوک:رئیس پلیس شهرستان گناوه با تاکید بر مقابله قاطع با کالای قاچاق گفت: یک فروند لنج باری حامل ۳۸ میلیاردریال کالای قاچاق در آبهای گناوه کشف شد.
به گزارش سوک سرهنگ حسین احمدی در گناوه با اشاره به اجرای طرح نوروزی در شهرستان گناوه اظهار داشت: این طرح در راستای اجرای طرح‌های انتظامی ترافیکی از جمله روان‌سازی ترافیک و کاهش تصادفات جاده‌ای و ارتقا امنیت و برخورد قاطع با متخلفان اجرا می‌شود.

وی، پیشگیری از وقوع جرم، تسهیل در رفت و آمد و روان سازی ترافیک، کاهش سوانح رانندگی و تلفات جانی و برقراری نظم و امنیت را از اهداف مهم طرح نوروزی دانست.

رئیس پلیس شهرستان گناوه با تاکید بر برخورد هرگونه جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی گفت: برای پیشگیری از حوادث گوناگون از جمله چهارشنبه آخر سال برنامه‌ریزی لازم شده است که در این راستا با مخلان نظم و امنیت و آسایش مردم برخورد قاطع می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از کشف انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال و ورود مواد محترقه به بازار، ماموران پلیس شهرستان ، اجرای طرح مبارزه با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه و آتش‌زا را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ احمدی افزود: مأموران پلیس با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی و اجرای گشت‌های هدفمند در بازار شهر گناوه تعداد 50 هزار عدد مواد محترقه را کشف کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی مواد محترقه کشف شده را 204 میلیارد و 450 میلیون ریال برآورد کردند گفت: در همین ارتباط دو نفر متهم دستگیر و برای رسیدگی به مراجع قانونی تحویل داده شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه با تاکید بر برخورد جدی پلیس با مخلان نظم و امنیت، از شهروندان خواست هرگونه فعالیت مشکوک مربوط به تهیه و توزیع مواد محترقه را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.

سرهنگ احمدی، از کشف کالای قاچاق در گناوه خبرداد و بیان کرد: در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، ماموران پلیس اطلاعات با همکاری کارکنان پایگاه دریابانی با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات فنی، یک فروند لنج باری حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از لنج توقیفی، یک‌هزار و 600 کیلوگرم پودر نیروزا، 36 هزار عدد عینک، 87 دستگاه کولر گازی و یخچال فریزر و 17 هزار و 436 عدد نوشابه نیروزا را کشف کردند.

سرهنگ احمدی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را 38 میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: تلاش برای دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: