چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
سوک:مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهربا بیان اینکه ۸۰ درصد جمعیت استان از خدمات این نهاد بیمه‌ای بهره‌مند است گفت:امسال ۸۰۰ میلیارد تومان دربخش بیمه‌ای و درمانی استان بوشهر هزینه شده است.
به گزارش سوک یونس خسروانی در آئین تکریم و معارفه معاون درمان اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به فعالیت 15 شعبه این اداره در تمامی نقاط استان بوشهر اظهار داشت: از طریق این شعب‌ خدمات مورد نیاز بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه می‌شود که توجه به درمان و معیشت این افراد در اولویت قرار دارد.

وی، با بیان اینکه تامین اجتماعی نقش مهم و تاثیرگذاری در امورات مختلف مردم استان بوشهر دارد بیان کرد: گستره تامین اجتماعی استان با توجه به وجود بازرگانی خارجی، شیلات، نخیلات و انرژی سبب شده 80 درصد جمعیت از خدمات تامین اجتماعی بهره‌مند شوند.

خسروانی به  خدمات بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی استان بوشهر پرداخت و افزود: امسال 800 میلیارد تومان دربخش بیمه‌ای و درمانی در استان بوشهر هزینه شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به پرداختی‌های مختلف به بیمه‌شدگان بیان کرد: در راستای ترویج امید و نشاط دربین بیمه شدگان تامین اجتماعی استان بوشهر امسال 40 میلیارد ریال پاداش ازدواج به خانواده‌ها پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این استان در زمینه پرداخت مطالبات معوق جزو چهار استان برتر کشور است گفت: افزایش رضایت‌مندی مخاطبان هدف نهایی این  تامین اجتماعی است که تلاش می‌شود هیچ حقی از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ضایع نشود.

در این آیین یلدا دارابی به‌عنوان معاون درمان تامین اجتماعی استان بوشهر معرفی و از خدمات ابراهیم پورحکیمی تقدیر شد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: