چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۹۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
سوک:رئیس پلیس شهرستان دشتی با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاق کالا گفت: در این راستا در ۱۱ ماه امسال یک‌هزار خودروی شوتی حامل کالای قاچاق در محورهای دشتی توقیف و اعمال قانون شده است.
به گزارش سوک سرهنگ جهانبخش صیادی با تاکید بر برخورد قاطع با بر هم زنندگان آرامش و آسایش مردم در مراسم آخرین چهارشنبه سال اظهار داشت: مزاحمت برای شهروندان، تحت‌الشعاع قرار گرفتن آرامش و آسایش  و امنتیت جامعه و مردم از جمله خط قرمزهای پلیس است که با مخلان نظم و  امنیت برخورد قاطع می‌شود.

وی با تاکید بر تعامل هدفمند پلیس با رسانه برای ارتقاء سطح امنیت اجتماعی افزود:  ضمن قدردانی از همکاری اصحاب رسانه شهرستان دشتی برای انعکاس خدمات پلیس و بیان نقطه نظرات و مشکلات مردم، افزایش آگاهی مردم برای پیشگیری از جرایم یکی از رسالت‌های خبرنگاران است.

رئیس پلیس شهرستان دشتی از کاهش تصافات منجر به فوت در  محورهای این شهرستان خبرداد و خاطر نشان کرد: تصادف‌های فوتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته شامل درون شهری 67 درصد و برون شهری 13 درصد در این شهرستان کاهش یافته است.

سرهنگ صیادی کاهش سرقت‌های مسلحانه در دشتی را مورد اشاره قرار داد و گفت: سرقت‌های مسلحانه در دشتی در 11 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 50 درصد کاهش یافته است.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاق کالا گفت: در این راستا در 11 ماه امسال یک‌ که نسبت به سال گذشته 68 درصد افزایش داشته است/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: