چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
سوک:رئیس پلیس استان بوشهر گفت: مشارکت نیروهای مردمی در طرح نوروزی پلیس یکی از برنامه‌های مهم است که در این راستا ۷۷ هزار همیار پلیس در استان بوشهر آموزش دیدند.
به گزارش سوک خلیل واعظی در آیین صبحگاه مشترک نیروهای امدادی و خدمات رسان در ایام نوروز با اشاره به طرح نوروزی نیروی انتظامی اظهار داشت: این طرح با شعار آرامش بهاری با نظم و امنیت و شعار ترافیکی پرهیز از خطر، آرامش در سفر از 24 اسفند ویژه پلیس راه و 27 ویژه انتظامی اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: اهداف این رزمایش آمادگی برای تامین امنیت ایام نوروز، و فراهم کردن بستر خدمات سفر برای هموطنان و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از حوادث تلخ است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر، افزایش ایمنی و امنیت با ساماندهی مناسب را از اهداف اجرای طرح نوروزی پلیس دانست و بیان کرد: بالابردن سرعت عمل یگانها و هماهنگی و همدلی بیشتر برای خدمات مطلوب  و شناخت ظرفیت‌های دستگاه‌های مرتبط، از جمله اهداف نیروی انتظامی در طرح نوروزی است.

سردار واعظی با قدردانی از همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط به طرح نوروزی، از همکاری و تعامل اصحاب رسانه با نیروی انتظامی هم قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه هیچ لذتی شیرین‌تر از خدمت به مردم به ویژه در ایام نوروز نیست، اظهار داشت: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان به عنوان رئیس پلیس برتر راهور کشور انتخاب شد که این امر با همکاری همه دستگاه‌های مرتبط و حمایت‌های استاندار و معاونان محقق شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از برتری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در کشور خبرداد و خاطر نشان کرد: استان بوشهر  از امتیت پایدار برخوردار است که این مهم با تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی و همکاری دیگر دستگاه‌ها و مردم محقق شده است.

سردار واعظی با اشاره به استقرار گشت‌ها و مقرهای پلیس در استان بوشهر در طرح  نوروزی تصریح کرد: علاوه بر ایستگاه‌ها و مقرهای ثابت پلیس، 90 ایستگاه و مقر سیار در استان بوشهر بر این مجموعه اضافه می‌شود و این در حالی است که مشارکت مردم در  طرح نوروزی مورد توجه است.

وی با بیان اینکه امنیت بوشهر در سایه همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مدیریت استاندار محقق شده گفت: همین مهم سبب برقراری امنیت مطلوب استان بوشهر و به‌ عنوان یکی از استان‌های مهمان‌پذیر کشور شناخته می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: مشارکت نیروهای مردمی در طرح نوروزی پلیس یکی از برنامه‌های مهم است که در این راستا 77 هزار همیار پلیس در استان بوشهر آموزش دیدند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: