چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۷۹۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
سوک:استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش نیروی انتظامی در اجرای ماموریت‌های محوله گفت: امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شده است.
به گزارش سوک عبدالکریم گراوند در رزمایش مشترک نیروهای امدادی و خدمات رسان نوروزی انتظامی استان بوشهر با تبریک روز شهید از اقتدار  ایران اسلامی خبرداد و اظهار داشت: امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون ایثارگری جانبازان و شهدای والامقام است.

وی به ظرفیت مهم گردشگری استان بوشهر پرداخت و با تاکید بر جذابیت‌های گردشگری استان افزود: سال گذشته استان بوشهر پذیرای 6 میلیون گردشگر نوروزی بود  که نیروی انتظامی در  طرح نوروزی در راستای برقراری نظم و انضباط کارنامه درخشانی از خود ثبت کرد.

استاندار بوشهر، از آمادگی استان بوشهربرای پذیرایی از مسافران نوروزی خبرداد و بیان  کرد: استان بوشهر سال گذشته میزبان 6 میلیون مسافر نوروزی بود و نوروز امسال هم آماده میزبانی از مسافران نوروزی  است که در این راستا زیرساخت‌های مورد نیاز تامین شده است.

گراوند تاکید کرد: در این راستا  وظیفه سنگینی بر عهده مسئولان استان است تا بتوانند فرصتی برای مسافران فراهم کنند که با خاطره خوبی استان را ترک کنند.

وی  با قدردانی از خدمات نیروی انتظامی گفت: وظایف هیچ نهاد و ارگانی در کشور به اندازه فعالیت و خدمات نیروی انتظامی نیست، پاسداری از مرزها، امنیت داخلی،  ترافیک و امنیت و برخورد با مخلان امنیت و دیگر عرصه‌ها مرهون تلاش‌های خاموش نیروی انتظامی است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه این استان از امنیت بالایی برخوردار است تصریح کرد:  امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شده است.

گراوند از اجرای طرح نوروزی نیروی انتظامی خبرداد و بیان کرد: در حالی که بسیاری از دستگاه‌های در روزهای پایانی سال در تلاش برای برنامه ریزی سال آینده هستند، اما نیروی انتظامی در تلاش و برنامه ریزی برای خدمات شبانه روزی در ایام نوروز است تا امنیت مردم و مسافران را فراهم کند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: