چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۸۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
سوک:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: ۴۰۰ داوطلب و نجات‌گر و ۲۰۰ نفر از اعضا سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ۲۵ پایگاه در ورودی شهرهای استان بوشهر به گردشگران خدمات رسانی می‌کنند.
به گزارش سوک حسین درویشی  در رزمایش امداد و نجات و آموزش همگانی استان بوشهر از آمادگی امدادگران جمعیت هلال احمر برای مشارکت در طرح نوروزی خبرداد و اظهار داشت: 53 پایگاه ثابت و سیار و پست موقت در زمینه امداد، نجات، سلامت و ایمنی مسافران نوروزی فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه 15 پایگاه  ثابت و 13 پایگاه سیار طرح امدادو نجات نوروزی را اجرا می‌کنند خاطر نشان کرد: در ایام تعطیلات نوروزی 25 پست موقت برای اجرای طرح سلامت وایمنی مسافران نوروزی فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از مشارکت نیروهای داوطلب برای خدمات رسانی در طرح نوروزی خبرداد و بیان کرد: در طرح نوروزی نیروهای داوطلب آموزش دیده در کنار امدادگران جمعیت هلال احمر با تجهیزات کامل به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

درویشی، با اشاره به اینکه فعالیت نیروهای امدادی از 25 اسفند تا 17 فروردین ادامه دارد خاطر نشان کرد:در طرح نوروزی 15 پایگاه ثابت امداد و نجات در جاده، کوهستان و دریا مستقر هستند.

وی از افزایش 31 پایگاه امداد و نجات هلال احمر استان خبرداد و افزود:  در طرح نوروز  هلال احمر تعداد پایگاه‌های ثابت به 28 پایگاه افزایش می‌یابد که با پایگاه‌های امداد هوایی و تیم واکنش سریع به 31 پایگاه افزایش می‌یابد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر25 پایگاه هلال احمر استان به مسافران  در ورودی شهرها خدمات رسانی می‌کنند گفت: 400 داوطلب و نجات‌گر و 200 نفر از اعضا سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در 25 پایگاه در ورودی شهرهای استان بوشهر به گردشگران خدمات رسانی می‌کنند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: