چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۰۸۱۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۸
در نشست با مدیران ستادی استانداری مطرح شد؛
سوک: استاندار بوشهرگفت: هر وعده و قولی در راستای اجرای مسوولیت ها می‌دهیم باید عملی شود و هیچ مدیری نباید قول و وعده بیهوده به مردم بدهد.
به گزارش سوک عبدالکریم گراوند در نشست با مدیران ستادی استانداری بوشهر افزود: نظم و انضباط می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت در هر مجموعه‌ای باشد و از مدیران انتظار دارم در این موضوع، اهتمام جدی داشته باشند.

گراوند با تاکید بر لزوم تکریم مردم در ادارات گفت: مردم باید حرمت شوند و نوکری مردم و خدمتگزاری به جامعه باید مهم‌ترین وظیفه مسئولان باشد و در خدمت‌رسانی به مردم نباید تبعیض داشته باشیم.

وی افزود: در حوزه اقتصادی در بین استان‌های کشور 8 پله رشد داشته‌ایم که انتظار است در سال 97 شاهد ارتقا بیشتری در این حوزه و سایر حوزه‌ها باشیم.

گراوند ادامه داد: در حوزه‌های مختلف در یکسال اخیر اقدامات موثری انجام شد و انتظار دارم در سال جدید نیز با تلاش بیشتر و موثرتر در این مسیر گام برداریم.

وی اظهار داشت: در سال 96 همه مدیران و متولیان امور در استان از ظرفیت و توان خود برای توسعه و عمران و آبادانی استان استفاده کردند و شاهد موفقیت‌های خوبی هم بودیم که امیدواریم در سال 97 شاهد افزایش موفقیت ها و رفع کاستی‌ها باشیم.

به نوشته ایرنا، گراوند ادامه داد: انعقاد قرارداد پروژه مهم و ارزشمند راه آهن در واقع عیدی ارزشمند دولت به مردم استان بوشهر است که امیدواریم در آغاز سال 97 شاهد سرعت بخشی در عملیات اجرایی این پروژه باشیم.

وی بیان کرد: بزرگراه گناوه به دیلم نیز به جز 2 کیلومتر از مسیر، زیر بار ترافیک می‌رود و امیدواریم افتتاح این بزرگراه گامی در راستای کاهش حوادث در این مسیر باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: