پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۸۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
با توجه به مراقبت های صورت گرفته از سوی کادر پزشکی باشگاه استقلال مصدومان این تیم یکی یکی به شرایط تمرینی برگشته و به زودی به چمن برمی گردند.
پس از برهه ابتدایی فصل که استقلال با تعداد زیادی مصدوم لیگ هفدهم را استارت زد و پس از آن بر تعداد آسیب دیده هایش اضافه شد از اواخر اسفندماه گذشته باز هم آمار آسیب دیده های این تیم روبه افزایش گذاشت.

*فرشید اسماعیلی 50 – 50!

فرشید اسماعیلی که در خلال تمرین روز یکشنبه از ناحیه عضله پا دچار کشیدگی شد امروز از سوی کادر پزشکی تیم تست می شود تا در صورت لزوم تحت درمان و فیزیوتراپی قرار بگیرد.

*تیام آماده بازی در تبریز

مامه بابا تیام که در آخرین بازی استقلال قبل از عید مقابل العین در تهران دچار کشیدگی همسترینگ شده بود پس از حدود یک ماه تمرینات فیزیوتراپی به تمرینات برگشته و فردا با تیم عازم تبریز می شود.

*جلسه پزشک استقلال و جراح قائدی

قرار است دکتر امین نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال با پزشک معالج مهدی قائدی جلسه ای برگزار کند. این دیدار برای نحوه ادامه روند درمان مهدی قائدی و بررسی دقیق تر اوضاع اعضای داخلی این بازیکن مانند کبدش که در جریان سانحه رانندگی آسیب دیده و جراحی شد، است. قائدی هنوز شرایط تمرین را بدست نیاورده است.

*برزای گزینه بازی با گسترش

بهنام برزای که هفته ها از مشکل کشیدگی عضله پا رنج می برد ای هفته به تمرینات گروهی برگشت و فردا نیز همراه کاروان استقلال راهی تبریز می شود و گفته می شود از گزینه های بازی برابر گسترش است البته برای دقایقی.

*مجید حسینی همچنان در کلینیک

پارگی عضله کف پای سید مجید حسینی که 24 بهمن در روز برگزاری دربی 86 رخ داد همچنان در دست مداواست. البته او نسبت به روزهای ابتدایی در وضعیت به مراتب بهتری است اما هنوز اجازه بازگشت به تمرین را ندارد.

*پادوانی رو به بهبود

اخبار رسیده درباره مشکل نخاعی که برای پادوانی بوجود آمده حاکی از این است که او روز به روز بهتر می شود و با فیزیوتراپی‌هایی که انجام می دهد به زودی می‌تواند روی پا بایستد اما فعلا همچنان در ریکاوری بسر خواهد برد.


نام:
ایمیل:
* نظر: