پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۸۵۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
سوک:رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و گفت: از خودرو این باند ۲۵ کیلوگرم حشیش که به صورت حرفه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.
به گزارش سوک سرهنگ عبدالرضا شبانی در بوشهر، با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی است اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر در این راستا با تلاش و رصد شبانه‌روزی فضای ناامنی را برای قاچاقچیان مواد مخدر در استان بوشهر فراهم کرده است.

وی با تاکید مبارزه مستمر با سوداگران مرگ  تصریح کرد: با اشرافی اطلاعاتی پلیس، فعالیت سوداگران مرگ هیچگاه از چشم پلیس دور نمی‌ماند و قاطعانه با این قاچاقچیان برخورد می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهربا قدردانی از مشارکت همه جانبه مردم در امر مبارزه با مواد افیونی مخدر بیان کرد:  با برنامه‌ریزی و عملیات هماهنگ تمام فعالیت قاچاقچیان رصد و در کوتاه‌ترین زمان در چنگال عدالت گرفتار می‌شوند.

سرهنگ شبانی از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام تحقیقات شبانه روزی فردی که قصد داشت مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از محور مواصلاتی استان هرمزگان به استان بوشهر انتقال دهد شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به دستگیری  قاچاقچی مواد مخدر در محور مواصلاتی بوشهر به برازجان  تصریح کرد:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان این قاچاقچی را که با یک دستگاه خودرو سواری پژوه 405 در حال انتقال محموله مواد مخدر بود در محور اتوبان بوشهر به برازجان متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر کشف بیش از 25 کیلوگرم حشیش را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودرو متهم مقدار 25 کیلو و 250 گرم حشیش که به‌صورت حرفه‌ای جاساز شده بود کشف شد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: