پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
سوک:سرپرست فرمانداری شهرستان دیلم با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در لنج تجاری گفت: این حریق در خور بندر دیلم رخ داد که با حضور به‌موقع آتش‌نشانی شهرداری و اداره بنادر و دریانوردی شهرستان دیلم مهار شد.
به گزارش سوک محمد طاهری  در دیلم با اشاره به اعلام آتش‌سوزی به واحدهای مختلف آتش‌نشانی دیلم اظهار داشت: با اعلام فوری پایگاه دریابانی شهرستان و مدیر تعاونی لنجداران مبنی بر آتش‌سوزی در یکی از شناورهای سفاری در خور دیلم سریعا واحد آتش‌نشانی شهرداری دیلم و بنادر و دریانوردی شهرستان در محل حاضر و اقدام به اطفا حریق کردند.

وی با بیان اینکه شناور تجاری یاد شده خالی از بار  و کالای تجاری بود گفت: این لنج از شناورهای دیگر فاصله داشت که با اقدامات به‌موقع آتش مهار و اطفا حریق به نحو مطلوبی صورت گرفت.

سرپرست فرمانداری دیلم با اشاره به اینکه این حادثه نیمه شب جمعه 24 فروردین رخ داد افزود: این حادثه خوشبختانه تلفات انسانی نداشت و با مهار به موقع آتش از گسترش آن جلوگیری شد.

وی از حضور به‌موقع اعضای مدیریت بحران دیلم قدردانی کرد و افزود: برخی از اعضا مدیریت بحران شهرستان دیلم در محل حادثه حضور یافتند که جای تقدیر دارد.

طاهری با اشاره به اینکه علت حادثه در حال بررسی است بیان کرد: موارد اعلام شده دردست بررسی و منتظر ارسال گزارش دستگاه‌های ذی‌ربط هستیم که پس از جمع‌بندی نتیجه به مدیریت بحران استان بوشهر منعکس می‌شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: