پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۸۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
سوک:امام جمعه دیلم ماه شعبان را بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت در نسل جوان دانست و گفت: دستگاه‌های اجرایی، خدماتی وفرهنگی شهرستان دیلم باید در این راستا تلاش کنند.
به گزارش سوک حجت‌الاسلام حسینی بوشهری در نشست شورای فرهنگ عمومی دیلم  با تاکید بر هم‌افزایی در عرصه فرهنگی اظهار داشت: این شورا  سبب هم افزایی برای تبادل نظر پیرامون مسائل فرهنگی و رایزنی با صاحب نظران در عرصههای مختلف جامعه است.

امام جمعه دیلم با تاکید بر مشارکت نخبگان در حل مشکلات فرهنگی جامعه  افزود: ما معتقدیم  نیستیم که تمام مسائل اجتماعی وفرهنگی  تنها اعضای شورای فرهنگ عمومی رصد و حل کند بلکه این هدف در گرو حمایت و حضور ارکان جامعه و صاحب نظران و نخبگان  میسر می‌شود.

حسینی‌بوشهری تاکید کرد:  بایدکانالی ایجاد  شود که ارتباط آحاد جامعه با شورای فرهنگ عمومی به عنوان عالیترین نهاد سیاست گذاری در عرصه فرهنگ را تسهیل کند.

وی به اهمیت و توجه مسئولان نسبت به نام‌گذاری شعار سال ازسوی مقام معظم رهبری اشاره کرد وگفت: نام‌گذاری هرسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان خاص نشان دهنده توجه معظم‌له به نیازهای اصلی کشور و تبیین نقشه راه کلی برای خواص و ایجاد حساسیت در بین آحاد تا در نتیجه اقدامات شایسته است.

امام جمعه دیلم با تاکید بر عملیاتی شدن شعار حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: مردم و مسئولان راههای عملیاتی کردن شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است بررسی و نهادینه کنند و مسئولان و مردم سخنان مقام معظم رهبری را پیرامون شعار سال تبیین وسر لوحه کار خود قرار دهند.

حسینی بوشهری ماه شعبان را بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت دانست وخاطر نشان کرد: اعیاد شعبان بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت برای نسل جوان است وبه همین سبب از تمام دستگاه‌های اجرایی، خدماتی وفرهنگی در خواست می‌شود تا مشارکت برای تبیین فرهنگ مهدویت را با در نظر گرفتن تمام چارچوب در دستور کار داشته باشند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: