پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۸۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۹
سوک:مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکلات مالی هیئت‌های ورزشی استان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته امسال اعتبارات ویژه‌ای به صورت عادلانه بین هیئت‌های ورزشی استان بوشهر توزیع می‌شود.
به گزارش سوک احمد بهروزیان‌فرد در نشست شورای ورزش استان بوشهر با تاکید بر جایگاه مهم ورزشکاران استان در عرصه ملی، بین‌المللی و آسیایی اظهار داشت:  ورزشکاران این استان در رشته‌های مختلف ورزشی سال گذشته خوش درخشیدند و مدال‌های رنگارنگ برای میهن اسلامی و استان بوشهر به ارمغان آوردند.

مدیر کل و جوانان استان بوشهر با اشاره به عملکرد مطلوب ورزش استان در سال گذشته افزود: برای توسعهورزش استان در بعد زیر ساختها و ورزش همگانی و قهرمانی برنامهریزیهای مدونی انجام شده که طبق آن عمل می‌شود.

وی از اختصاص زمین برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی خبر داد و بیان کرد: امسال با حمایت استاندار بوشهر زمینی در شهر بوشهر با مساحت 8 هزار متر مربع به ورزش استان برای توسعه  زیرساختها و احداث اماکن ورزشی تعلق گرفته است.

بهروزیان‌فرد با تاکید بر حمایت ورزشکاران  در ابعاد گوناگون قهرمانی گفت: ورزشکاران بوشهری که سهمیه بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی را کسب کنند به‌صورت ویژه از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان مورد حمایت قرار می‌گیرند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکلات مالی هیئت‌های ورزشی استان تصریح کرد از سوس: با هماهنگی‌های صورت گرفته امسال اعتبارات ویژه‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان اختصاص می‌یابد که به صورت عادلانه بین هیئت‌های ورزشی استان بوشهر توزیع می‌شود.

در این آیین از سه پیشکسوت ورزش استان عبدالمحمد پوربهی، محمدعلی دوریشی و بهرام بهرامزاده از سوی استاندار تجلیل شد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: