پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۲۰۹۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۴
دشمن‌زیاری:
سوک: رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر گفت: در سال گذشته با تشکیل 10 هزار پرونده، اقدام به پرداخت 357 میلیارد تومان تسهیلات در سر فصل‌های مختلف و به ویژه در عرصه فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی کرده ایم.
به گزارش سوک عبدالرحیم دشمن‌زیاری صبح امروز در آیین تکریم و معارفه روسای شعبه بانک مهر اقتصاد شعبه عسلویه اظهار داشت: در سال گذشته با تشکیل 10 هزار پرونده، اقدام به پرداخت 357 میلیارد تومان تسهیلات خرد و کلان کرده‌ایم که در سطح استان بوشهر و در بین تمامی شعب بانک‌های مختلف کم‌نظیر بوده است.

وی با اعلام این که این تسهیلات در سر فصل‌های مختلف و به ویژه در عرصه فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی بوده است، افزود: از این میزان تسهیلات، 45 میلیارد تومان در شعبه عسلویه پرداخت شده که در رونق کسب و کار با پایه اشتغال تاثیرگذار بوده است.

  رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر جزء 10 استان برتر کشور است که دارای سه شعبه درجه یک می‌باشد که در شهرهای بوشهر، جم و عسلویه قرار دارد.

 دشمن‌زیاری بیان کرد: شعبه عسلویه استان بوشهر در طی دو سال گذشته به عنوان 20 شعبه اول کشور با کسب دومین ستاره طلایی حائز رتبه برتر شده که نشان‌دهنده موفقیت این شعبه در عرصه ملی است.

وی عنوان کرد: رشد چشمگیر مشتریان این بانک در طی  هشت سال گذشته به دلیل سرعت ارائه خدمات در کنار جلب اعتماد عمومی است که به عنوان یک سرمایه مناسب در نزد مدیران بانک از جایگاه مناسبی برخوردار است.

 رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر یادآور شد: بر اساس استراتژی‌های در نظر گرفته شده سعی ما این است که فضای مدیریتی در عرصه شعب بانک را به گونه ای تنظیم کنیم که شاهد فرسایش نیروی انسانی نباشیم و بتوانیم حداکثر بازدهی را در تغییرات داشته باشیم.

دشمن‌زیاری ادامه داد: امروز در حالی محیط کاری روسای دو شعبه درجه یک استان در شهرهای عسلویه و جم جابجا می‌شود که هر دو از روسای موفق بانک در سطح استان هستند.

به نوشته فاس، در این آیین با تقدیر از خدمات دو ساله مصطفی یزدان‌پناه در شعبه عسلویه، حمید سروش رئیس شعبه جم جایگزین وی شد و یزدان‌پناه نیز از فردا به عنوان رئیس جدید شعبه جم فعالیتش آغاز می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: