سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۲۰۹۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
سوک:رئیس پلیس استان بوشهر از کشف ۱.۴ تن مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر که امسال کشف شده نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۵ درصد افزایش دارد.
به گزارش سوک سردار خلیل واعظی در بوشهر با تاکید بر رصد شبانه‌روزی فعالیت سوداگران مرگ اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در چند مرحله عملیات به صورت شبانه‌روزی شبکه آنان را شناسایی و منهدم کردند.

وی، با اشاره به تبادل اطلاعات و عملیات‌های مشترک با سایر استان‌ها در مبارزه با مواد مخدر خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 5 باند حرفه‌ای مواد مخدر در استان بوشهر منهدم و مقادیر قابل توجهی مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به دستگیری 25 قاچاقچی مواد مخدر بیان کرد: امسال تاکنون 1.4 تن مواد مخدر در استان بوشهرکشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 95 درصد افزایش دارد.

سردار واعظی با اشاره به برخورد با خرده فروشان مواد مخدر افزود: در راستای پاکسازی محلات و نقاط آلوده به تهیه و توزیع مواد مخدر، با اجرای 162 مرحله پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی 132 نفر خرده فروش دستگیر شدند.

وی، با بیان اینکه افراد یاد شده با حکم قضایی راهی زندان شدند خاطر نشان کرد: در این زمینه 324 معتاد به کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی شدند که از مجموع دستگیر شدگان 12 نفر اتباع خارجی است.

رئیس پلیس استان بوشهر از توقیف 41 دستگاه خودرو و موتورسیکلت سوداگران مرگ خبر داد و بیان کرد: عملکرد کشفیات مواد مخدر پلیس استان بوشهر امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 95 درصد و از نظر دستگیری  قاچاقچیان 4 درصد افزایش دارد.

سردار واعظی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در مبارزه با مواد مخدر افزود: مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر اجتماعی شده چراکه توفیقات پلیس در این عرصه با مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: