سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۲۰۹۵۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
سوک:امام جمعه بوشهر با تاکید بر توسعه سیستم الکترونیکی در ثبت اسناد گفت: توسعه حوزه ثبت اسناد به سیستم الکترونیکی برای حذف واسطه‌ها با تدوین طرح جامع ثبت اسناد محقق می‌شود.
به گزارش سوک آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار اعضای کانون سردفتران و دفتریاران استان بوشهر با بیان اینکه برخی مواقع امور مالی به عنوان دارایی و برخی مواقع نیز شرافت یک خانواده محسوب می‌شود، اظهار داشت: بحث اموال و حوزه اقتصاد نه تنها یک بحث مالی و اقتصادی است بلکه از منظر انسانی، بحث عمر و تلاش زمانی محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به افزایش جمعیت و کمبود مسکن، افزود: با گسترش جمعیت و کمبود زمین، ما در آینده مشکلات فراوانی در این حوزه خواهیم داشت به همین سبب دقت‌های لازم در این عرصه خیلی ضرورت دارد.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: در حوزه ثبت اسناد هر چه سیستم الکترونیکی باشد، واسطه‌ها حذف و سیستم منضبط شود و منطبق با یک طرح جامع ثبت اسناد باشد، کار دقیق‌تر و فنی‌تر است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه قانون مداری و اخلاق در حوزه کاری سردفتران و دفتریاران بسیار مهم است، افزود: قانون مداری و اخلاق مداری یک اصل است و خصوصاً باید در بین کارکنان دفاتر ثبت مراعات شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مسئله آموزش در این حوزه کاری را ضروری دانست و تاکید کرد: آموزش‌های لازم و گسترش تحصیلات دانشگاهی در کنار تجربه برای کارکنان دفاتر ثبت بسیار مهم است.  

آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر توسعه سیستم الکترونیکی در ثبت اسناد گفت: توسعه حوزه ثبت اسناد به سیستم الکترونیکی برای حذف واسطه‌ها با تدوین طرح جامع ثبت اسناد محقق می‌شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: