پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۹۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
سوک:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در ایام ماه رمضان کالاهای ضروری با قیمت‌های مصوب در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های بزرگ و برخی از تعاونی‌های مصرف استان بوشهر توزیع می‌شود.
به گزارش سوک سید حسین حسینی محمدی  در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با تاکید بر تامین اقلام کالاهای ضروری مردم اظهار داشت: برنج، شکر، روغن نباتی، گوشت قرمز و مرغ در ایام ماه مبارک رمضان  با قیمت مصوب توزیع می‌شود.

وی، با بیان اینکه کالاهای یاد شده برای توزیع ذخیره سازی شده است گفت: 307 تن شکر، 307 تن روغن نباتی، 600 تن مرغ منجمد و 70 تن گوشت گوساله منجمد برای توزیع با قیمت مصوب تنظیم بازار ذخیره سازی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: کالاهای یاد شده با قیمت‌ مصوب در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های بزرگ و برخی از تعاونی‌های مصرف استان بوشهر توزیع می‌شود.

حسینی محمدی افزود: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای تامین کالاهای مورد نیاز  مانند گوشت قرمز، برنج، گوشت مرغ، شکر، خرما، زولبیا و بامیه، آش و لبنیات و غیره تدابیر ویژه‌ای برای نظارت مستمر بر اصناف برنامه‌ریزی شده است .

وی از اجرای طرح نظارتی پایش بازار در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: در راستای جلوگیری از هر گونه کمبود، گران فروشی و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات طرح نظارتی پایش بازار توسط اکیپ‌های بازرسی در استان اجرا می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر همکاری وهم‌افزایی دستگاههای اجرایی مربوطه برای جلوگیری از تخلفات تصریح کرد: بازرسی و نظارت بر قیمت و کیفیت کالا، عملکرد واحدهای صنفی و جلوگیری از تخلفات به‌صورت مستمر  توسط گشت‌های مشترک بازرسی و نظارت در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

حسینی محمدی نصب برچسب قیمت کالا، صدور فاکتور رسمی و توجه به کیفیت و قیمت کالا را مورد اشاره قرار دادو تاکید کرد: همکاری  تمامی صنوف با بازرسان طرح نظارتی وِیژه ایام مبارک رمضان ضروری است/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: