پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۹۵۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
سوک:مدیرکل پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت: مرغ منجمد مایحتاج مردم استان بوشهربرای ماه مبارک رمضان تامین شده بگونه‌ای که یک‌هزار و ۱۰۰ تن ذخیره شده است.
به گزارش سوک مهدی صداقت در جمع مسئولان دستگاه‌های اقتصادی و صنفی استان بوشهر  از تامین نهاده‌های دامی مرغداری‌های این استان خبر داد و اظهار داشت:نهاده‌های مورد نیاز مرغداران استان بوشهر توزیع و بخشی هم ذخیره سازی شده است.

وی ،سویا و ذرت را از جمله نهاده‌های دامی برای واحدهای پرورش طیور دانست و گفت: اکنون 750 تن سویا و یک هزار تن ذرت ذخیره سازی شده که در صورت نیاز در اختیار مرغداری‌ها قرار می‌گیرد.

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان بوشهر با اشاره به اینکه در تامین گوشت مرغ گرم و منجمد هیچ مشکلی وجود ندارد بیان کرد:مرغ منجمد مایحتاج مردم استان بوشهربرای ماه مبارک رمضان تامین شده به گونه‌ای که تاکنون یک‌هزار و 100 تن مرغ در استان بوشهر ذخیره شده است.

صداقت با بیان اینکه قیمت مرغ در بازار کنترل شده است خاطر  نشان کرد: خرید و ذخیره سازی مرغ از بالا رفتن قیمت این محصول جلوگیری می‌کند و قیمت در بازار هم اکنون کنترل شده است.

وی، تنظیم بازار را از عوامل ذخیره سازی گوشت مرغ دانست و افزود: ذخیره سازی مرغ  برای توزیع در ماه مبارک رمضان که معمولا تقاضا در این ماه مبارک افزایش می‌یابد سبب تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت مرغ می‌شود.

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان بوشهر تاکید کرد: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازاراستان بوشهر قیمت‌ توزیع گوشت مرغ منجمد شش‌هزار و 300 تومان برای هرکیلوگرم تعیین شده است.

صداقت با اشاره به ذخیره سازی گوشت قرمز گوساله گفت: اکنون 250 تن گوشت قرمز گوساله در سردخانه‌‌های شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر ذخیره سازی شده که بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان بوشهر به قیمت‌ هر کیلوگرم 23 هزار تومان توزیع می‌شود.

وی تاکید کرد: شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب و بهینه به مرغداران، واحدهای پرورش طیور، دام‌داران‌ و مصرف‌کنندگان بکار برده است/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: