سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 19
کد خبر: ۲۰۹۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
سوک: معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه گفت: روند احداث اجرای طرح پل خور گردشگری این شهر دچار روزمرگی شده و رضایت بخش نیست و باید بازنگری شود.
به گزارش سوک حسام منصوری مطلق در نشست بررسی وضعیت این طرح افزود: شیوه عملیات اجرایی این طرح نیمه تمام باید دوباره بررسی و تصمیم لازم برای سرعت بخشی و اتمام آن اتخاذ شود.

وی اظهار کرد: مسئولان مربوطه باید در اسرع وقت نسبت به بازنگری در روند اجرای طرح پل خور گردشگری، گزارش کاملی به این معاونت ارایه تا تصمیم لازم اتخاذ شود.

منصوری مطلق ادامه داد: اتفاقاتی که باید در مبلمان شهری در سال های گذشته انجام می شده صورت نگرفته و مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان کند است.

معاون امورعمرانی فرمانداری گناوه با بیان اینکه رضایتمندی مردم اساس خدمت صادقانه و جهادی است، افزود: باتوجه به شرایط خاص این شهرستان، استاندار و معاونت عمرانی استانداری بوشهر نگاه خاصی به این منطقه دارند.

شهردار گناوه گفت: بزودی در روند ساخت پل خور گردشگری این بندر تجدید نظر و اقداماتی صورت می گیرد.

ماشاالله احمدی با بیان اینکه مشکلات موجود این طرح بدلیل سهل انگاری پیمانکار آن بوده است، افزود: تلاش داریم که عملیات اجرایی این طرح با برطرف شدن موانع و کاستی های موجود در سریع ترین زمان ممکن شروع شود.

عملیات اجرایی پل خور گردشگری گناوه در شهریور ماه سال 1395 آغاز و هم اینک 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

شهر ساحلی گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد که در طول سال مسافران و گردشگران زیادی به این منطقه سفر می کنند/ایرنا


نام:
ایمیل:
* نظر: