پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۰۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
سوک:معاون استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به تحقق مطالبات مردم جزیره مقاوم خارگ گفت:حل مشکلات زیرساختی خارگ و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی صنایع مختلف در این جزیره مورد تاکید است.
به گزارش سوک سعید زرین‌فر در نشست هم‌اندیشی با اشاره به نقش مهم جزیره خارگ در اقتصاد ملی اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس بیشترین حمله هوایی رژیم بعث عراق در جزه خارگ به وقوع پیوست ولی مردم این جزیره مقاوم در برابر تهاجمات دشمن ایستادند به‌گونه‌ای که یک روز  در صدور نفت خام از پایانه‌های نفتی خارگ وقفه‌ای ایجاد نشد.

وی با تاکید بر تحقق مطالبات مردم جزیره مقاوم خارگ تصریح کرد: حل مشکلات ساکنان جزیره  خارگ در صدر برنامه‌ها قرار دارد به‌گونه‌ای که برنامه‌هایی در این راستا تدوین شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر به ظرفیت بالای اقتصادی خارگ پرداخت و با تاکید بر همکاری صنایع و شرکت‌های مستقر در خارگ برای حل مشکلات مردم گفت: حل مشکلات زیرساختی خارگ و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی صنایع  و شرکت‌های  مستقر مختلف در این جزیره مورد تاکید است.

زرین‌فر با اشاره به تحقق درخواست‌های مردم این جزیره گفت: مشکلات زیرساختی خارگ از سوی مسئولان ذیربط تبیین و حل آنان در دستور کار قرار دارد.

وی، به مشکلات اشتغال جوانان خارگ پرداخت و رفع مشکلات زیر ساختی پرداخت و تاکید کرد: مشارکت و همکاری مسئولان تاسیسات مهم اقتصادی و صنعتی در خارگ در برطرف شدن مشکلات اشتغال جوانان و اجرای طرح‌های مهم و زیربنایی مورد تاکید است/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: