جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 22
کد خبر: ۲۰۹۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
سوک:مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: ۱۸۵ طرح اشتغال‌زایی روستایی به منظور دریافت تسهیلات به مبلغ ۱۰۶ میلیارد تومان در کمیته فنی تصویب و به بانک‌های عامل معرفی شد.
به گزارش سوک بهرام نکیسا در نشست کمیته فنی طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی استان بوشهربا تاکید بر شناسایی ظرفیت‌های اشتغال روستاها اظهار داشت: استان بوشهر از ظرفیت بالایی در عرصه‌های اشتغال‌زایی دارد که در این راستا طرح‌‌های مهمی بر اساس این ظرفیت‌‌ها تدوین شده است.

وی به تخصیص اعتبارات اشتغال‌زایی پرداخت و با تاکید بر همکاری و تعامل بیشتر بانک‌ها در این زمینه تصریح کرد:نقش بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اعتبارات اشتغال‌زایی در تسریع اجرای این طرح‌ها بسیار مهم و اثرگذار است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر از تصویب 185 طرح اشتغال‌زایی روستایی خبر داد و خاطر نشان کرد: این طرح‌ها به منظور دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری  به مبلغ 106 میلیارد تومان در کمیته فنی تصویب و به بانک‌های عامل معرفی شد.

نکیسا افزود: مجریان این طرح‌ها برای دریافت وام اشتغال‌زایی به بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید معرفی شده‌اند.

وی  تاکید کرد: در صورت پرداخت تسهیلات مذکور با همکاری بانک‌ها و فراهم بودن شرایط لازم متقاضیان، یک‌هزار و 178  شغل در مناطق روستائی و عشایری استان بوشهر ایجاد می‌شود.

مدیرکل امور روستائی استانداری بوشهر بیان کرد: برای تحقق این مهم دستگاه‌های اجرایی و متقاضیان طرح‌های اشتغال‌زایی مذکور باید سریعا از طریق بانک‌های مذکور پیگیری کنند.

نکیسا، ضمن تشکر از بانک‌های عامل خاطر نشان کرد: از طرح اشتغال پایدار روستایی دولت در استان بوشهراستقبال خوبی شده که ان‌شاالله با همکاری بانک‌های عامل شاهد رونق کسب و کار در مناطق روستایی استان برای ایجاد اشتغال  باشیم/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: