سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۲۰۹۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
سوک:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با تاکید نقش مهم مشترکان در مقابله با کم‌آبی گفت: در این راستا طرح کاهش هدررفت و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب در آبفار استان تدوین شده است.
به گزارش سوک مسعود نصوری در آیین تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت آبفار استان بوشهر از مهم‌ترین شاخصه‌های این شرکت را داشتن سرمایه ارزشمند نیروی انسانی دانست و اظهار داشت: این مهم سبب شده در تغییر و تحولات همواره از نیروی توانمند و شایسته برای جایگزینی برخوردار باشیم.

وی، شرکت آبفار استان بوشهر را شرکتی پویا و سرزنده دانست و تصریح کرد: کارکنان آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر سقایی آب را همواره بزرگ‌ترین افتخار خدمتی خود می‌دانند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با بیان اینکه بیش از 92 درصد جمعیت روستایی استان بوشهر در 455 روستا زیرپوشش شبکه آبرسانی قرار دارد افزود: مقابله با کم آبی تابستان باید مشترکان روستایی همواره مورد توجه قرار دهند که در این راستا فرهنگ مدیریت مصرف ترویج شده است.

نصوری با تاکید  نقش مهم مشترکان در مقابله با کم‌آبی گفت: در این راستا طرح کاهش هدررفت و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف در آبفار استان تدوین شده است.

مدیرعامل ابفار استان بوشهر طول شبکه آبرسانی روستایی استان بوشهر را پنج‌ هزار و 238 کیلومتر دانست و افزود: 43 درصداین شبکه آبرسانی نیازمند بازسازی و بهسازی است که در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی با قدردانی از خدمات های علی‌باز بازرگاهی در پست مدیر حراست شرکت آبفار استان بوشهر محمد قائدی به‌عنوان مدیر جدید حراست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر را  از نیروهای توانمند و خلاق دانست.

مدیرکل حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز گفت: دستگاه‌هایی که به‌صورت شبانه روزی خدمات دهی دارند به نوعی پای ثابت امنیت پایدار نیز محسوب می‌شوند.

کریم محرمی‌راد بیان کرد: در این بین شرکت آب و فاضلاب روستایی نیز از جمله شرکت‌هایی است که توقف خدمات آن ایجاد نارضایتی در بین مردم را به همراه دارد.

وی اظهار داشت: محور نگاه در عملکرد حراست علمی و اخلاقی است و در این ارتباط سعی می‌شود نیروهای سازمان عمکرد خود را بر این محور تنظیم کنند.

محرمی راد با بیان اینکه نظارت و کنترل از نیازهای اصلی هر سازمان است گفت: در صورت نبود آن، سازمان آسیب پذیر می‌شود.

وی عنوان کرد: در این راستا وجود یک حراست پویا و فعال می‌تواند نقش به‌سزایی در تحقق موفقیت‌های یک مجموعه ایفا کند.

در این آیین با تجلیل از فعالیت‌های علی‌باز بازرگاهی، محمد قائدی به‌عنوان مدیر جدید حراست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر منصوب شد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: