جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 22
کد خبر: ۲۰۹۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
سوک:مدیرکل گمرکات استان بوشهر گفت: ماموران گمرک ازیک فروند شناور دو محموله قرص و پودر نیروزا قاچاق با ارزش بیش از یک میلیارد ریال کشف کردند.
به گزارش سوک منصور بازیار در گناوه، با تاکید بر مقابله قاطع با قاچاق کالا اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم  گمرکات استان بوشهر مقابله با قاچاق است که در این راستا امکانات و تجهیزات لازم فراهم شده است.

وی با تاکید با تحقق حمایت از کالای ایرانی افزود: مقابله با کالای قاچاق در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که در این راستا مراحل ترخیص کالا به صورت سامانه الکترونیکی انجام می‌شود.

مدیرکل گمرکات استان بوشهر، استقرار سامانه جامع گمرکی را در گمرکات استان  مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: این سامانه ضمن اینکه در تسریع فرایند ترخیص کالا موثر است از تخلفات فرایند ترخیص کالا و قاچاق جلوگیری می‌کند.

بازیار از کشف دو محموله قرص و پودر نیروزا توسط ماموران گمرک خبر  داد و خاطر نشان کرد: ماموران گمرک گناوه با هوشیاری و دقت در حین بازرسی از یک فروند شناور ورودی قرص و پودر نیرو زا کشف و ضبط کردند.
 
وی، حجم پودر نیروزا را 780 کیلوگرم دانست و گفت: این محموله قاچاق شامل 100 هزارعدد قرص و همچنین 787 کیلوگرم پودر نیروزا با ارزش تقریبی بیش از یک میلیارد ریال است . 

بازیار بیان کرد:  اقدامات قضایی مربوط به این کشف در حال پیگیری است/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: