سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۲۰۹۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
سوک:معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر شعار امسال برنامه نوای ملکوت را «خانواده در پرتو قرآن» عنوان کرد و گفت: این برنامه از ساعت ۱۶:۳۰ روز پنجشنبه نخستین روز ماه مبارک رمضان با تفسیر قرآن آغاز می‌شود.
به گزارش سوک سرهنگ سهراب انبارکی در نشست اعضای ستاد ترتیل‌خوانی برنامه نوای ملکوت با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به هفتمین سال متوالی برگزاری برنامه ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله اظهار داشت: جلسات متعددی با کمیته‌های مختلف برگزاری این برنامه برگزار شده است.

وی، از برگزای هفتمین برنامه نوای ملکوت در استان بوشهر خبرداد و افزود: شعار امسال برنامه نوای ملکوت «خانواده در پرتو قرآن» نام‌گذاری شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم از ساعت 17:30 پس فردا در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر آغاز می‌شود.

سرهنگ انبارکی با بیان اینکه  این برنامه با تفسیر قرآن آغاز می شود خاطر نشان کرد: مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم از 17:30 به صورت زنده از  شبکه استانی صدا و سیمای مرکز بوشهر پخش می‌شود.

وی از برپایی نمایشگاه عکس نوای ملکوت به صورت چرخشی در شهرها خبرداد و بیان کرد: قرار است در نخستین روز از برگزاری این برنامه تمبر یادبود آن با حضور مردم در حسینیه عاشقان ثارالله رونمایی و نمایشگاه عکس نوای ملکوت به صورت چرخشی در شهرستان‌های استان دائر شود.

مدیر کل صدا و سما مرکز بوشهر نیز گفت: یکی از مهمترین رویش های سراسر کشور برنامه های قرآنی است که عامل وحدت و اتحاد و انسجام یک جامعه به شمار می رود.

سیدحسین ناظراز پخش زنده مراسم ترتیل خوانی نوای ملکوت از سیمای مرکز بوشهر و رادیونما خبر داد و افزود: هماهنگی‌هایی با برخی شبکه‌های سراسری برای پخش این برنامه در برخی از ایام ماه مبارک رمضان شده است.

 در این مراسم سید حسین موسوی به عنوان سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت در بوشهر معرفی شد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: