جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 22
کد خبر: ۲۰۹۶۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
سوک:سخنگوی ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت بوشهر از تفسیر آیات قرآن کریم با حضور استادان مفسر قرآن خبر داد و گفت: قبل از اجرای مراسم ترتیل‌خوانی، مفسران قرآن کریم آیات الهی را تفسیر می‌کنند.
به گزارش سوک سید حسین موسوی در نشست ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر با بیان اینکه برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت برای هفتمین سال متوالی در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌شود اظهار داشت: در نخستین روز برگزاری این برنامه از تمبر یادبود ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر با حضور مردم در این محفل قرآنی رونمایی شود.

سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر افزود: این برنامه از ساعت 16:30 با تلاوت مجلسی آیاتی از کلام الله مجیدآغاز و سپس با تفسیر قرآن توسط کارشناس قرآنی ادامه می‌یابد و پس از آن برنامه ترتیل خوانی از ساعت 17:30 به صورت زنده از سیمای مرکز بوشهر و رادیونما پخش می‌شود.

وی از برگزاری نمایشگاه عکس نوای ملکوت در شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه به صورت چرخشی در شهرستان‌های استان برپا و برنامه ترتیل‌خوانی شهرستان‌ها دائر می‌شود که علامندان می‌توانند با حضور در محفل قرآنی شهرستان خود از این نمایشگاه دیدن کنند.

موسوی از راه‌اندازی کانال‌های اطلاع رسانی نوای ملکوت در پیام رسان‌های داخلی خبر داد و خاطر نشان کرد: مردم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از برنامه‌ای ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت عضو کانال‌های اطلاع رسانی این برنامه در پیام رسان‌های داخلی شوند.

سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر از تفسیر آیات قرآن کریم با حضور استادان مفسر قرآن خبر داد و تصریح کرد:در این برنامه از  20 قاری و کارشناس قرآنی استفاده می‌شود.

 وی، از برگزاری مسابقه قرآنی در این برنامه خبر داد و اظهار داشت: پیش از شروع ترتیل خوانی، از مطالب گفته شده روز قبل سوالاتی طرح می‌شود و روزانه در پایان مراسم به رسم یادبود به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد مهد قرآن در زمان برگزاری مراسم گفت: والدین می‌توانند فرزندان خردسال خود را در این مهدهای قرآنی قرار دهند تا در زمینه ‌های قرآن و نقاشی آموزش ببینند.

سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر این استان را یکی از استان‌ها رده بالا در حوزه برگزاری مراسم ترتیل خوانی دانست و تاکید کرد: برپایی جلسات ترتیل‌خوانی قرآن کریم ضمن ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه هدف، سبب ارتباط هرچه بیشتر مؤمنان با یکدیگر می‌شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: