دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۰۱۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴
سرپرست شهرداری بوشهر خبر داد
قاسمی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص آخرین وضعیت چرخ و فلک، عنوان کرد: ادامه عملیات تکمیل چرخ و فلک در جریان است، که از چهار مرحله تعریف شده کار، بخشی انجام شده و بخشی دیگر نیز در حال انجام است.
به گزارش سوک، عبدالامیر قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: برنامه ۵ ساله عملیاتی راهبردی شهرداری بوشهر در حال تدوین است که مطالعات ۵۰ درصد این برنامه توسط مشاور انجام شده و امید داریم این کار تحول بزرگی در شهرداری ایجاد کند.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در شهرداری بوشهر در  طی هفت ماه گذشته، عنوان کرد: با چندین سرمایه‌گذار برای احداث شهر بازی، احداث پلاژ و بازی‌های آبی در این شهر گفت‌وگو و توافق شده و برنامه عملیاتی این پروژه ها در دست اجراست.

سرپرست شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: جذب سرمایه و سرمایه‌گذاری در بوشهر از اولویت‌های کاری این مدت کوتاه بوده و سعی کرده‌ایم مجموعه شهرداری برای تسریع و شتاب در پروژه‌های عمرانی و فرهنگی هماهنگ کنیم.

قاسمی با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری بوشهر و اداره کل راه و شهرسازی این استان، عنوان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه، ۵۰۰ تن قیر برای به‌سازی و آسفالت معابر محلات هدف، شامل کلیه محلات جنوبی شهر تامین و از اول تیرماه آسفالت ۵۰ هزار متر مربع معابر و محلات آغاز می‌شود.

وی افزود: تامین ۵۰۰ تن قیر برای آسفالت معابر محلات جنوبی از اتفاقات خوب و بزرگی است که در سال جاری انجام می‌شود، که انشاءالله با این اقدام توانسته باشیم خواسته چندین ساله شهروندان این محلات را عملی کنیم.

سرپرست شهرداری بوشهر با اشاره به نصب کیوسک دیجیتال اطلاع رسانی در سطح شهر، افزود: این کیوسک دیجیتالی اطلاعات کامل شهری را در اختیار شهروندان قرار می‌دهد که به زودی در خیابان لیان غربی نصب می‌شود.

قاسمی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص آخرین وضعیت چرخ و فلک، عنوان کرد: ادامه عملیات تکمیل چرخ و فلک در جریان است، که از چهار مرحله تعریف شده کار، بخشی انجام شده  و بخشی دیگر نیز در حال انجام است.

وی بیان کرد: فعالیت اتمام چرخ و فلک از نیمه دوم اردیبهشت ماه شروع شد، که مرحله اول نصب خورشیدی بود، که به پایان رسیده است.

سرپرست شهرداری بندر بوشهر ادامه داد: مرحله دوم نصب ٢١ عدد روتور روى خورشیدی است که تا کنون ٩ عدد نصب شده و تا قبل از پایان خرداد ماه مابقى هم نصب می‌شود.

قاسمی عنوان کرد: مرحله سوم نصب خرک ٩ متری گیرنده کابین است که مقرر شد تا قبل از پایان ماه بخش اول کابین وارد بوشهر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: