دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
داستان زندگی
امید به زندگی و آینده فرزندان خود، انگیزه بالا و تلاش در جهت پیشرفت هر چه بیشتر و بهتر و داشتن انرژی مثبت درونی، سبب شده تا وی از آن فرد نیازمند بیرون بیاید و خود هم اکنون به نیازمندان کمک کند.
به گزارش سوک، هر چه به سال‌روز ارتحال بنیان‌گذار انقلاب نزدیک می‌شویم، یاد و خاطره آن بزرگ‌مرد در اذهان عمومی جاری می‌شود.

 یکی از اقشاری که اگرچه خود سهم عمده‌ای در پیروزی انقلاب و شرکت در دفاع مقدس و یار و یاور نظام در تمامی تحولات پس از انقلاب بر عهده دارد همان قشر مستضعفی است که در نگاه پروپاگانداهای سیاسی به نام اقشار آسیب‌پذیر خوانده و نامیده می‌شوند.

این قشر که بخش عمده‌ای از آن تحت حمایت کمیته امداد هستند اگر چه خود انقلاب کرده و در کنار انقلاب مانده‌اند با متانت طبع، خود را منت‌دار نظام می‌دانند و آماده هر گونه جانفشانی برای انقلاب هستند.

علی حیدری از مددجویان کمیته امداد در یکی از شهرستان‌های استان بوشهر است. می‌گوید: دو سال در جبهه‌های حق علیه باطل برای کشورم جنگیدم و در طی سال‌های پس از دوران دفاع مقدس، به هیچ عنوان دنبال این نبودم که اگر مزایایی وجود دارد از آن بهره‌مند شوم.

وی ادامه می‌دهد: تا زمانی که می‌توانستم از طریق کارگری نان حلالی به خانه بردم و زمانی که دیگر زور و جان کارکردن نداشتم به توصیه معتمدین محل به کمیته امداد مراجعه کرده و پرونده‌ای برایم بازگشایی شد.

یادگار دوران دفاع مقدس عنوان می‌کند: چندسالی تحت حمایت بودم و پس از گرفتن یک فقره وام اشتغال، توانستم به همراه دو فرزند بیکارم، کسب و کاری راه بیاندازیم و اکنون از این محل ضمن این که دو فرزندم نیز زندگی خوبی دارند زمینه ایجاد شغل برای 6 نفر دیگر نیز ایجاد شده است.

مددجویی که خواست نامش فاش نشود به خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: مطلقه و با تحصیلات لیسانس با دو فرزند موفق هستم که فرزند جوانم دارای مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی برق قدرت و شاغل در شرکتی در عسلویه است و فرزند دخترم، دانش‌آموز ممتاز مقطع ابتدائی و بسیار مستعد و با انگیزه است.

 وی ادامه می‌دهد: به رغم خزان روزهای اوائل زندگی و با داشتن دو فرزند خردسال و مشکلات عدیده و بی‌کسی، توانستم دوران سرد زندگی را سپری کرده در این راه پس از صرف زمان نسبتا" طولانی و سخت و مطالعه راه‌های موفقیت زندگی به صورت علمی و استفاده از تجارب دوستان دوران دیده و شناسائی پتانسیل‌های موجود در منطقه توانستند به تناسب نیازمندهای موجود زندگی شهرنشینی شغلی را انتخاب کنند.

این خانم بوشهری ادامه می‌دهد: پس از کسب مدارج و مدارک متعدد فنی وحرفه‌ای در رشته‌های مختلف شغل‌یابی و اخذ وام اشتغال‌زائی از کمیته امداد شرکتی خدماتی را تاسیس و آغاز بکار کردم وهم اکنون بیش از 30 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت خدماتی مشغول به کارند.

 وی عنوان می‌کند: تامین نیروی کار پروژه‌ای، تامین نیروی انسانی فنی وحرفه‌ای ساختمان و تاسیسات،خدمات اسباب‌کشی منازل، خدمات حفاری و فاضل آب شهری، تامین کارگر ساختمان، پیمانکاری فضاهای سبزشهری و منازل، تامین ماشین آلات سبک و سنگین ، جوشکاری سیار، دکوراسیون‌سازی، نقاشی و برقکاری ساختمان از جمله خدمات این شرکت است.

امید به زندگی و آینده فرزندان خود، انگیزه بالا و تلاش در جهت پیشرفت هر چه بیشتر و بهتر و داشتن انرژی مثبت درونی، سبب شده تا وی از آن فرد نیازمند بیرون بیاید و خود هم اکنون به نیازمندان کمک کند
نام:
ایمیل:
* نظر: