دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۰۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
هاشم‌زاده:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: از 10 روز گذشته برخی از شهروندان ساکن در محلات جنوبی شهر بوشهر در بی‌آبی بسر می‌برند که نیاز است فکر اساسی و بنیادی برای رفع بحران شود.
به گزارش سوک، کیوان هاشم‌زاده بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: از 10 روز گذشته برخی از شهروندان ساکن در محلات جنوبی شهر بوشهر در بی‌آبی بسر می‌برند.

 وی افزود: این شرایط سبب شده تا این افراد که بر اساس بررسی‌های انجام شده و نشست با آنها، تعدادشان بیش از 100 خانوار است، با مشکل تامین آب‌شرب بهداشتی از طریق شبکه توزیع مواجه شوند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر بوشهر با اعلام ضرورت ورود دستگاه‌های خدمت‌رسان برای تامین آب شرب برای این خانواده‌ها، تصریح کرد: خرید آب به ازاء هر مخزن دو هزار لیتری با قیمت بین 50 تا 60 هزار تومان از عهده خیلی از این خانواده‌ها بر نمی‌آید.

هاشم‌زاده با اعلام این که صحبت‌های مقدماتی برای استفاده از تانکرهای آب‌رسان سپاه، ارتش و استانداری انجام شده است، گفت: بر اساس آخرین پیگیری‌ها، قول‌های مساعدی از این طریق برای آب‌رسانی و رفع مشکل مردم داده شده است.

وی درخواست کرد: از شهرداری بندربوشهر، ادارات آبفای شهری و روستایی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌هایی که دارای تانکرهای آب‌رسانی هستند درخواست داریم تا در این شرایط بحرانی به داد مردم محلات جنوب شهر بوشهر برسند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر بوشهر ادامه داد: اگر این مجموعه‌ها در کنار استانداری مشکلاتی در خصوص تامین آب شرب مردم از طریق در اختیارگذاشتن تانکر آب دارند می‌توانند با پرداخت هزینه آن از توان بخش خصوصی در این زمینه استفاده کنند.

هاشم‌زاده با اعلام این که آب‌رسانی از طریق تانکرها، راه‌حل کوتاه مدت برای از بین بردن بحران نبود آب در این محلات است، عنوان کرد: نیاز است که در این خصوص فکر اساسی شود و برای همیشه مشکل آب شبکه توزیع محلات جنوبی شهر بوشهر رفع شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: