دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۰۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۳
سوک:بخشدار ویژه خارگ گفت: روز قدس زمانی برای همبستگی جهان اسلام علیه مستکبران است.
به گزارش سوک محمود رضایی اظهار کرد: جزیره خارگ بعنوان یکی از مناطق مهم و استراتژیک ایران اسلامی همیشه خط مقدم جریانات انقلابی و اسلامی بوده و مطمئنا خواهد بود.

وی افزود: استکبار باید بداند موضوع فلسطین یکی از محوریترین موضوعات و مسائل جهان اسلام است و بیت‌المقدس اولین قبله مسلمانان جهان است و متاسفانه هم اکنون برخی از حاکم مستکبر کشورهای جهان اسلام در مقابل جنایات رژیم نامشروع صیهونیستی سکوت کرده‌اند.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: تلاش‌های وقیحانه صهیونیستی با همدستی رئیس جمهور آماتور آمریکا برای  انتقال سفارت آمریکا به قدس، دلیل ضعف روزافزون صهیونیست‌ها است که به دنبال نمایش‌های سیاسی هستند.

وی افزود: باید بدانند و آگاه باشند که دوران نمایش عروسک‌های خیمه شب بازی در جهان سیاست به پایان رسیده است و اسلام ناب محمدی تاثیر خود را در کشورهای مختلف گذاشته است.

رضایی با اشاره به راهپیمایی عظیم روز قدس یادآور شد: همه ما باید با قدرت و اتحاد در مراسم روز قدس شرکت کنیم زیرا این امر یک وظیفه شرعی و الهی واجب است، اهالی شریف شیعه و اهل سنت جزیره خارگ در روز قدس شعار مرگ بر اسرائیل را رساتر فریاد خواهند زد/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: