چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۱۰۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۱
سوک:مردم روزه‌دار بوشهر در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در زیر آفتاب شدید و سوزان با حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار آب‌های خلیج فارس فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
به گزارش سوک روزه‌داران بوشهری در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به فرمان امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، راهپیمایی روز جهانی قدس را در کنار آب‌های خلیج فارس با شور و حماسه برگزار کردند.

 مردم روزه‌دار بوشهری در زیر آفتاب شدید و گرما با دمای بیش از 45 درجه با حضور حماسی در راهپیمایی، فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل غاصب را طنین‌انداز کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر بوشهر از خیابان امام خمینی(ره) بوشهر آغاز  شده است و تا مصلی جمعه ادامه دارد.

حضور جوانان و نوجوانان روزه‌دار در این راهپیمایی جلوه دیگری از دشمن‌ستیزی و استکبار‌ستیزی بوشهری‌ها را آشکار کرده است.

شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس بوشهر با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل غاصب، مرگ بر انگلیس مسیر راهپیمایی را طی کردند.

رژیم صهیونیستی، جرثومه فساد است؛ آزادی فلسطین، مرهون اتحاد است، روز جهانی قدس، روز نوید نصرت کلام رهبر ما؛ بصیرت است و وحدت، هیهات من‌الذله، شعار مسلمین شد؛ نابودی اسرائیل، بر مردمان یقین شد، میراث روح‌الله روز قدس است؛ پیمان حزب‌الله روز قدس است، بیت‌المقدس صحنه قیام است؛ آزادی‌اش با قدرت اسلام است و بیت المقدس مرکز جهاد است؛ پایگاه عزت و اتحاد است، شعارهایی است که راهپیمایان بوشهری در مسیر تعیین شده سر می‌دهند و یک بار دیگر انزجار و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی، آمریکا و هم‌پیمان‌نانش اعلام کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این مراسم در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم با قدردانی از حضور با شور و شعور مردم روزه‌دار بوشهری در راهپیمایی روز جهانی قدس در زیرآفتاب سوزان اظهار داشت: مردم بوشهر همواره در تمام صحنه‌ها ظلم ستیزی و استکبار‌ستیزی خود را نشان دادند و امروز با حضور در راهپیمایی خواستار آزادی قدس شریف و نابودی ستم‌گران صهیونیستی هستند.

نصرالله شفیعی، با محکوم‌کردن توطئه موسوم به معامله قرن، اقدام سخیف و غیرقانونی ‌رئیس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس را توطئه‌ای جدید نام برد و افزود: آزادی بیت‌المقدس و حمایت از ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین اولویت مسلمانان است که امروز بوشهری‌ها با زبان روزه در این گرما این مهم را شعار می‌دهند.

وی، فلسطین را رمز وحدت، یکپارچگی و اتحاد مسلمانان دانست و تاکید کرد: وحدت، هم‌گرایی و یکپارچگی مسلمانان تنها راه نجات فلسطین از چنگال رژیم کودک‌کش ‌و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر  با بیان اینکه راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس در بیش از 40 نقطه استان بوشهر آغاز شده گفت: مردم روزه‌دار شهرهای مختلف استان بوشهر با حضور در مسیرهای تعیین شده، در حال راهپیمایی ضد صهیونیستی هستند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد