جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۲۱۰۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
سوک:امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه حضور با شکوه مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان از بصرت و هوشمندی آنان است گفت: این حضور مایه اقتدار و وحدت جهان اسلام در مقابل جهان استکبار است.
به گزارش سوک آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری که در مراسم با شکوه راهپیمایی روز جهانی قدس بوشهر حضور داشت در بوشهر با قدردانی از حضور حماسی مردم اظهار داشت: با وجود گرمای شدید ولی مردم استکبار ستیز بوشهر با زبان روزه به میدان آمدند و بار دیگر وفاداری خود را به مردم مظلوم فلسطین و انزجار خود از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مردم روزه‌دار بوشهری حضور حماسی در راهپیمایی قدس دارند تصریح کرد: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی نشان از ولایت‌مداری، استکبار ستیزی و حضور در صحنه است.

امام جمعه بوشهر به پیام این حضور حماسی پرداخت و خاطرنشان کرد: پیام حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت از مردم مظلوم و مستضعف جهان و ملت ستم دیده فلسطین و مبارزه جدی با استکبار جهانی و صهیونیست غاصب است.

صفایی بوشهری این حضور را مایه اقتدار و  وحدت جهان اسلام دانست و  افزود: این حضور با شکوه و حماسی مایه اقتدار و وحدت جهان اسلام در مقابل جهان استکبار است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه حضور حماسی مردم در راهپیمایی مایه امیدواری ملت‌های مظلوم و یاس دشمنان اسلام است گفت: این  حضور سبب ناامیدی جبهه استکبار و امیدواری مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین است.

وی با بیان اینکه مردم استان بوشهر در همه صحنه‌های ولایت‌مداری حضوری فعال دارند تصریح کرد: مردم استان بوشهر با این حضور یک بار دیگر برگ زرینی بر افتخارات خود افزودند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: