کد خبر: ۲۱۰۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
سوک:فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مسلمانان با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس اقتدار و وحدت خود را به رخ دشمنان کشیدند.
به گزارش سوک سردار علی رزمجو در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر، با قدردانی از حضور با شکوه مردم روزه‌دار بوشهری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: خوشبختانه شرکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس یک حضور حماسی، باشکوه و با شعور است.

وی حضور مردم بوشهر در این راهپیمایی را پرشور دانست و تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس با بصیرت و پرشور است که 39 سال است در این روز به دستور امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی به صحنه می‌آیند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نشأت گرفته از قدرت لایزال الهی است گفت: این حضور با شکوه نشأت گرفته از قدرت نیروی لایزال الهی و اسلام و فرمایش امام راحل مبنی بر آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس است.

سردار رزمجو افزود: مردم استان بوشهر هر سال با شکوه‌تر از سال قبل در این روز به صحنه می‌آیند و امروز پس از 39 سال حضوری باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دارند.

وی، با اشاره به اینکه قدرت اسلام در این روز نشان داده شد گفت: قدرت، اقتدار  اسلام و پیروزی فلسطین از پیام‌های این حماسه  با شکوه است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تاکید کرد: مسلمانان در روز جهانی قدس نشان دادند که استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نابود می‌شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد