دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۳
سوک:امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمن در پی شکست اقتدار ایران اسلامی است گفت: نقشه دشمن فشار اقتصادی، روانی و اجتماعی و عملی بر مردم است.
به گزارش سوک آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: مردم استان بوشهر  در هوای گرم با زبان روزه بار دیگر به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند و حماسه‌ای دیگر در راهپیمایی روز جهانی قدس خلق کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، حضور حماسی مردم بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس را افتخار دیگر مردم دانست و تصریح کرد:مردم انقلابی استان بوشهر مانند همیشه پیرو رهبر و پشتیبان نظام اسلامی بوده و هیچ‌گاه رهبر خود را تنها نمی‌گذارند که حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس در گرما موید این ادعا است.

امام جمعه بوشهر ویژگی‌های روز قدس را برشمرد و گفت: روز قدس روز بیداری و فریاد مسلمانان در مقابل ظالمان جهانی و مایه اقتدار و وحدت ایران و جهان اسلام است.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران یاور مظلومان و دشمن ظالمان است افزود: روز جهانی قدس  نماد بیداری و فریاد مسلمانان  علیه ظلم ظالمان و مستکبران عالم است.

خطیب نماز جمعه بوشهر، با بیان اینکه امام خمینی(ره) نماد و قله بلند و قطب نمای انقلاب است  تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بدون موتور انقلاب پیشرفت نمی‌کند چراکه انقلاب اسلامی سبب پیشرفت این کشور شده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری، میزان انقلابی بودن را براساس اندیشه‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: مردم سالاری دینی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است و اگر این تحریم‌ها، تهدیدها و جنگ نبود در این 40 سال، ایران اسلامی بیش از این پیشرفت می‌کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر،  با بیان اینکه انقلاب سبب پیشرفت کشور در تمام عرصه‌ها شده افزود:اکنون مردم با انتخاب نمایندگان خود در  خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی و انتخاب رئیس جمهور، در جامعه تعیین کننده هستند.

خطیب جمعه بوشهر با تاکید بر این نکته که دشمنی‌های دشمنان با ایران اسلامی به سبب اقتدار آنها نیست بلکه نشان از ضعف آنهاست گفت: دشمنی ،دشمنان با نظام اسلامی  و دشمنی آمریکا با فلسطین نشان از اقتدار آنها نیست بلکه نشان دهنده ضعف آنها است.

وی با بیان اینکه دشمنان بعد از 40 سال هنوز نتوانسته‌اند در عزم، اراده و خواست ملت ایران خللی ایجاد کنند خاطر نشان کرد: باید مقاوم و صبور باشیم که پیروزی فلسطین بر رژیم اشغالگر قدس و نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نقشه دشمن فشار اقتصادی، روانی و  اجتماعی و عملی بر مردم است گفت: امروز نقشه دشمن فشار اقتصادی،روانی، اجتماعی و عملی بر مردم است و گمان می‌کند با این روش کوه مستحکم انقلاب خدشه‌دار می‌شود.

امام جمعه بوشهر، سوء استفاده دشمنان از مطالبات مردم علیه نظام را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: آنها تصور می‌کنند با فشار اقتصادی، شایعه پراکنی، ایجاد آشوب، اغتشاش و سوء استفاده از مطالبات مردم علیه نظام می‌توانند به کوه استوار انقلاب اسلامی فشار وارد آورند.

خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه  آنها با برجام و تضعیف توان موشکی درصدد براندازی انقلاب اسلامی هستند افزود: دشمن به دنبال شکست اقتدار ایران است که موضوع برجام را مطرح می‌کنند و چون ایران به پیشرفت 20 درصدی اورانیوم دست یافته هم اکنون بر روی توان موشکی ایران متمرکز شده است تا کشور  را تضعیف و سبب براندازی آن شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه برخی دولت‌های اروپایی هم حفظ برجام را می‌خواهند و هم تداوم تحریم‌ها تاکید کرد: این کشورها در صورتیکه برجام بخواهند باید تحریم‌ها را بردارند چراکه این خواست رهبر معظم انقلاب و مردم ایران است/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: