کد خبر: ۲۱۰۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
سوک:جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر گفت:سپاه تمام تحرکات دشمنان و تحولات منطقه‌ای را رصد می‌کند.
به گزارش سوک سرهنگ حمید خرمدل در گردهمایی فرماندهان گردان‌های امام حسین(ع) استان بوشهر در سپاه امام صادق(ع) با تاکید بر اینکه وضعیت ما در منطقه و جهان با اهمیت است، اظهار داشت: استکبار برای مقابله و از بین بردن انقلاب اسلامی آرام و قرار نداشته و دائما در حال برنامه‌ریزی علیه نظام ماست.

خرمدل با بیان اینکه یکی از برنامه‌های دشمن غافل‌گیر کردن ماست چرا تنها در غافلگیری ما می‌تواند به اهداف شوم خود دست پیدا کند، ادامه داد: سپاه و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تیعیت از مقام معظم رهبری و با بالا بردن توان رزمی و تجهیزات نظامی غافلگیر نمی‌شوند.

 وی با تاکید بر اینکه نیات شیطانی دشمنان اسلام و قرآن به نتیجه نخواهد رسید، افزود: اگر دشمن بخواهد نیات پلید خود را علیه نظام اسلامی ایران عملی کند، قطعا پاسخ سپاه و نیروهای مسلح  بسیار کوبنده و مهلک خواهد بود.

خرمدل با اشاره به اینکه آمریکا قراردادهای بین‌المللی را به راحتی زیر پا می‌زند، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا قیدی به مسائل بین‌المللی ندارد.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه دشمن برنامه دارد تا با همکاری نوچه‌های داخلی و خارجی خود به سپاه نفوذ کند، خاطرنشان کرد: دشمن را در عرصه نفوذ و رخنه در سپاه ناکام کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی برای دشمنان اهمیت ویژه دارد و عملکرد و محبوبیت سپاه در منطقه آنها را مبهوت کرده، یادآور شد: عملکرد قوی سپاه در عرصه‌های مختلف منطقه‌ای و بین‌المللی باعث شده تا آمریکا و رژیم صهیونیستی به این نتیجه برسند که با سپاه نباید شوخی کنند.

خرمدل با اشاره به اینکه امروز همه دشمنان ما نسبت به سپاه حساسیت ویژه داشته و با برنامه‌ریزی‌های ویژه آن را مورد تهاجم قرار می‌دهند، تاکید کرد: سپاه تمام تحرکات دشمنان و تحولات  منطقه‌ای را رصد می‌کند/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد