کد خبر: ۲۱۰۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
سوک:بخشدار ویژه خارگ گفت: هدف اول دولت در جزیره خارگ حل مشکلات دیرینه این اهالی شریف و مقاوم است.
به گزارش سوک محمود رضایی اظهار کرد: یکی از مسائل و مشکلاتی که در سال‌های اخیر اهالی جزیره خارگ با آن دست و پنجه نرم می‌کردند بحث اعزام بیماران از جزیره به سمت بوشهر بود که استاندار و فرماندار بوشهر ورود ویژه‌ای در این موضوع مهم داشتند.

وی افزود: شاهد همکاری خیلی خوبی بین شرکت نفت فلات قاره، تامین اجتماعی جزیره خارگ، اداره بندر و دریانوردی خارگ و مدیرت عملیات عمومی در بحث اعزام بیماران از جزیره خارگ هستیم که این هم افزایی باعث شده بسیاری از مشکلات این حوزه را حل کرده است.

نماینده عالی دولت در جزیره خارگ تصریح کرد: در سه ماهه اول سال جاری ۱۰ اعزام بیمار داشته‌ایم که دو اعزام توسط بالگرد شرکت فلات قاره خارگ، هفت اعزام توسط بالگرد اورژانس استان بوشهر و یک اعزام توسط شناور ناجی اداره بندر و دریانوردی خارگ صورت گرفته است.

رضایی یادآور شد: هدف اول دولت در جزیره خارگ حل مشکلات دیرینه این اهالی شریف و مقاوم است که تا حدودی بسیاری این مشکلات در حوزه های مختلف به‌ویژه حوزه درمان مرتفع شده است.

وی ادامه داد: این پایان کار دولت در خارگ مقاوم نیست و امیدواریم روز به روز به ایده ال مدنظر اهالی خارگ در تمامی حوزه ها دست یابیم که این خواست تمام خدمت‌گزاران در دولت است/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد