دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۰۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
هاشم زاده:
رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و حقوقی شورای اسلامی بوشهر گفت: مسئولان مشکلات ناشی از کم‌آبی که می‌تواند بحران‌های اجتماعی ایجاد کند را جدی بگیرند و از کنار آن به شکل بی‌نفاوتی عبور نکنند.

به گزارش سوک، کیوان هاشم‌زاده بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در حالی که بحران آب در سطح استان بوشهر و به خصوص شهر بوشهر جدی است، نیاز است تدابیر جدی در این خصوص اندیشه شود.

وی افزود: روزانه شاهد گزارشات فراوان مردمی از محلات شهر بوشهر و به خصوص محلات جنوبی این شهر هستیم که از کمبود شدید آب در رنج هستند و در حالی که پیگیر رفع مشکل آنها هستم اما در مجموع حجم نیازها جوابگو نیست.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی بوشهر تصریح کرد: البته کمبود شدید آب ورودی به استان و شهر بوشهر برای ما محرز است و تا آنجا که امکان داشته با مردم هم در این خصوص صحبت کرده‌ام اما نمی‌شود مردم در این هوای گرم آبی برای شرب و مصرف نداشته باشند.

هاشم‌زاده عنوان کرد: مسئولان استان نیاز است که در دو برنامه کوتاه و دراز مدت مشکل آب شرب مردم را رفع کنند و هیچ بهانه‌ای نیز در خصوص هر نوع کم‌کاری در این زمینه پذیرفته نمی‌شود.

وی ادامه داد: کمیته برنامه‌ریزی استان و شهرستان بوشهر برای یک بار هم شده بودجه‌ خاصی برای رفع مشکل آب محلات بوشهر و به خصوص محلات جنوبی این شهر اختصاص دهد تا مردم بیش از این در زجر نباشند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی بوشهر یادآور شد: مسئولان مشکلات ناشی از کم‌آبی که می‌تواند بحران‌های اجتماعی ایجاد کند را جدی بگیرند و از کنار آن به شکل بی‌نفاوتی عبور نکنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: