دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۰۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر خبر داد:
سوک: دکتر دارابی از توسعه بیمارستان های مهر برازجان و حضرت نبی اکرم(ص)عسلویه در سال جاری خبر داد.
به گزارش سوک به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان، دکتر یلدا دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با اشاره به روند پیشرفت پروژه های احداث مراکز درمانی تامین اجتماعی استان گفت: مصوبه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار اخذ گردیده و با احداث این مرکز درمانی در شهرستان تنگستان ،سازمان در همه شهرستانهای استان مرکز درمانی ملکی خواهد داشت.

دکتر دارابی روند پیشرفت احداث پروژه های درمانی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت :پیمانکاران پروژه های احداث درمانگاههای تامین اجتماعی دیر ،جم و پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان مراحل ساخت این مراکز درمانی را آغاز نموده اند و با توجه به تقدم زمانی شروع پروژه درمانگاه دیر پیشرفت خوبی در انجام این پروژه حاصل شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر اضافه کرد: مراحل مقدماتی عملیات احداث درمانگاههای تامین اجتماعی خورموج و دیلم که در ابتدای سال جاری با حضور وزیر رفاه کلنگ زنی شد روند مطلوبی داشته و انتظار می رود با حمایتهای خوبی که از جانب سازمان صورت می گیرد اتمام همه این پروژه ها در کمتر از دو سال اتفاق بیفتد.

دکتر دارابی افزود: در حال حاضر ارائه خدمات درمانی در پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان و درمانگاه های تامین اجتماعی دیر  جم و دیلم در مکان استیجاری بوده که با احداث و بهره برداری از این مراکز شرایط توسعه و ارائه خدمات درمانی مطلوبتر به بیمه شدگان فراهم خواهد شد.

دکتر دارابی توسعه پروژه های کوچک مقیاس را از برنامه های مدیریت درمان در سال جاری عنوان کرد و گفت: بیمارستان مهر برازجان و بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه از مراکزی هستند که در برنامه های توسعه ای این مدیریت قرار دارند.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: مجوزهای لازم توسعه این دو مرکز اخذ شده و شرکت خانه سازی نیز انجام این دو پروژه را بر عهده خواهد داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: