کد خبر: ۲۱۰۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
سوک:رئیس مرکز بهداشت و درمان دشتستان گفت: با تلاش تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش جوان ۳۲ ساله آتشنشان آبپخش دشتستانی از حادثه برق گرفتگی و مرگ حتمی نجات یافت.
به گزارش سوک مازیا خویش دوست برازجانی در دشتستان با اشاره به حادثه برق گرفتگی در حال انجام ماموریت در آب‌پخش دشتستان اظهار داشت: آتش‌نشان شهر آبپخش  در حین  پر کردن تانکر آب خوروی آتش‌نشانی به سبب نزدیکی خودرو به دکل فشارقوی برق دچار برق گرفتگی شدید و به پایین پرتاپ شد.

وی با بیان اینکه پس از وقوع حادثه این آتش‌نشان  بلافاصله به مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش اعزام شد افزود: جوانی که دچار برق گرفتگی شده بود، هیچ‌گونه علائم حیاتی نداشت و بیمار سیانوزه شده بود که بلافاصله تیم مرکزجامع سلامت شهر آبپخش، عملیات احیاء را بدون وقفه آغاز کردند.

رئیس مرکز بهداشت و درمان دشتستان با بیان اینکه فرد یاد شده  25 دقیقه با مرگ جدال می‌کرد گفت: تیم سلامت با جدیت و تلاش، احیاء قلبی و ریوی را ادامه و پس از 25دقیقه علائم حیاتی شامل تنفس و نبض بیمار به صورت ضعیف برگشت .

خویش دوست برازجانی افزود: خوشبختانه، تلاش‌های تیم درمان آبپخش نتیجه داد و بیمار با داشتن علائم حیاتی برای ادامه درمان و مراقبت‌های تخصصی بیشتر توسط آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت به همراه پزشک و بهیار به بیمارستان شهید گنجی برازجان اعزام شد .

وی خاطرنشان کرد : طی پیگیری‌های انجام شده با بیمارستان شهید گنجی ،حال این جوان رو به بهبود و وضعیت سلامتی آن مطلوب گزارش شده است .

سرپرست مرکز بهداشت و درمان دشتستان از اعضا تیم احیا و کارکنان وظیفه‌شناس اورژانس 115 آبپخش تقدیر و تشکر کرد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد