کد خبر: ۲۱۰۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
سوک:صاحب نظران برای تحقق حمایت و خرید کالای ایرانی مبارزه با قاچاق کالا و افزایش کیفیت محصولات تولیدی ایرانی را امری مهم و ضروری می‌دانند.
به گزارش سوک بدون شک یکی از زیرساخت‌های اقتصادی جامعه ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی است که در این راستا بر اساس ظرفیت‌های مناطق مختلف محقق می‌شود.

 تولیدات داخلی یک مزیت اقتصادی و معیشتی در کشور محسوب می‌شود که در این راستا نیاز به حمایت ویژه از سوی دولت و اقشار مختلف مردم است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را به نام حمایت از کالای ایرانی تعیین کرده‌اند که برای تحقق این شعار همگان شامل تولیدکنندگان، مسئولان و قشرهای مختلف مردم باید همکاری کنند.

حفظ مشاغل یکی از مزایای حمایت از کالای ایرانی است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر مزیت‌های حمایت از کالای ایرانی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: حفظ مشاغل موجود دربخش‌های تولیدی یکی از مزایای حمایت از کالای ایرانی است.

سید حسین حسینی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار  تسنیم  حل مشکلات واحدهای تولیدی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این راستا نشست‌ها و بررسی‌های تخصصی با حضور مدیران بانک‌ها و مسئولان ذی‌ربط انجام می‌شود که تحول مهمی امسال در این بخش انجام می‌شود.

کاهش نرخ بیکاری از دیگر مزایای حمایت کالای ایرانی است

وی، گسترش و ایجاد مشاغل جدید را  یکی دیگر از  مزیت‌های حمایت از کالای ایرانی دانست و بیان کرد: با فراهم شدن تقاضای جدید برای محصولات موجود وخدمات جدید، کاهش نرخ بیکاری بدنبال دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر افزود: بدون شک با حمایت از کالای ایرانی که چرخه اقتصادی جامعه رونق می‌گیرد می‌تواند در حل بسیاری از مشکلات جامعه اثرگذار باشد.

حمایت از کالای ایرانی با مبارزه با قاچاق کالا محقق می‌شود

یکی از شهروندان بوشهری با تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا افزود: قاچاق کالا زیرساخت‌های اقتصادی جامعه را به مخاطره می‌اندازد که در این راستا ضمن بحران در امر معیشت و اشتغال به اقتصاد جامعه خسارت و ضرر می‌رساند.

وی که خود حامی خرید کالای ایرانی است تاکید کرد: تولید کنندگان باید در امر کیفی سازی کالا تلاش کنند تا رغبت مشتریان برای خرید افزایش یابد.

حل مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه ارتقاء کیفیت کالا موثر است

شهروند دیگر بوشهری بر حل مشکلات واحدهای تولیدی تاکید کرد و گفت: بدون شک حمایت مسئولان در حل مشکلات واحدهای تولیدی می‌تواند در زمینه ارتقاء کیفیت کالا موثر باشد.

خانم خانه‌دار بوشهر هم خرید روزه خود را کالای ایرانی دانست و افزود: هر چند کالای ایرانی ارزان‌تر از کالاهای خارجی است ولی باید در کیفیت آن بیشتر تلاش شود.

در پایان باید این مهم را مورد توجه قرار داد که با خرید و حمایت از کالای ایرانی ضمن همکاری در رونق اقتصادی جامعه، زمینه ایجاد شغل‌های جدید در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم می‌شود تا دغدغه بیکاری برطرف شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد