کد خبر: ۲۱۰۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
سوک:مدیرروابط عمومی ستاد دیه کشور با اشاره به اینکه ۴۰۰ جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود گفت: تاکنون در ۲۰ استان ۵۰ میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی کمک شده است.
به گزارش سوک هادی جلالی در بوشهر با قدردانی از حضور مردم نوع دوست بوشهری در مراسم جشن گلریزان اظهار داشت: هر ساله در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و مردم نیکوکار و خیر به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی کمک می‌کنند.

وی، با بیان اینکه 400 جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان در کشور برگزار می‌شود گفت: تاکنون 90 درصد این جشن برگزار شده که تا پایان این ماه با عظمت مابقی جشن‌ها برگزار می‌شود.

مدیرروابط عمومی ستاد دیه کشور از همکاری مردم خیر و نیکوکار در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی خبرداد و بیان کرد: تاکنون در 20 استان  50 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی کمک شده است.

جلالی با بیان اینکه سال گذشته 10 هزار 679 نفر  زندانیان جرایم غیر عمد مالی از زندان آزاد شدند افزود: این افراد 972 میلیارد تومان بدهی داشتند که مشکلات آنان رفع شد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

وی، با بیان اینکه 330 نفر از این زندانیان در استان بوشهر بودند گفت: در برنامه جشن گلریزان سال قبل  2هزار نفر زن با کمک خیران به کانون گرم خانواده بازگشتند.

مدیر روابط عمومی ستاد دیه کشور، استان‌های بوشهر، خوزستان و فارس را در برپایی جشن گلریزان پیشتاز دانست و تصریح کرد: در استان بوشهر 25 جشن برگزار شده که زمینه آزادی 130 زندانی فراهم می‌شود.

جلالی با بیان اینکه زندانیان جرایم غیر عمد مالی استان بوشهر 130 میلیارد تومان بدهی دارند افزود: در کشور 18 هزار نفر  به سبب جرایم غیر عمد مالی در بندر زندان هستند که فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی بیشترین زندانی جرایم غیر عمد مالی دارند.

وی، با بیان اینکه از 18 هزار نفر جرایم غیر عمد مالی 3هزار نفر به سبب مهریه گرفتار زندان هستند خاطر نشان کرد:زندانیان جرایم غیر عمد مالی کشور در مجموع 2500 میلیارد تومان بدهکار هستند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد