کد خبر: ۲۱۰۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
سوک:سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر با اشاره به برگزاری ترتیل خوانی نوجوانان در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر گفت: روزهای ۲۲ و ۲۳ خرداد ترتیل خوانی نوای ملکوت ویژه دختران بوشهری برگزار می‌شود.
به گزارش سوک سیدحسین موسوی با اشاره به برگزاری ترتیل خوانی نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر اظهار داشت: مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می‌شود که مورد استقبال جوانان و نوجوانان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله همه روزه در ماه مبارک رمضان پذیرای بیش از یک‌هزار نفر است افزود: این مراسم همه روزه از ساعت 17:30 دقیقه برگزار و از سیمای مرکز بوشهر به صورت مستقیم پخش می‌شود.

سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر از برگزاری ترتیل خوانی نوای ملکوت ویژه نوجوانان خبر داد و گفت: ترتیل خوانی نوجوانان ویژه برادران در روزهای 20 و 21 خرداد در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد و روزهای 22 و 23 خرداد ترتیل خوانی نوای ملکوت ویژه دختران بوشهری برگزار می‌شود.

موسوی با بیان اینکه برنامه ترتیل خوانی نوجوانان از ساعت 10 صبح آغاز و به صورت زنده از سیمای مرکز بوشهر پخش می‌شود بیان کرد: در مراسم ترتیل خوانی دختران بوشهری حضور فعالی دارند و نماد تدین و توجه به فرایض الهی این قشر جامعه در استان محسوب می‌شود.

وی استان بوشهر را استانی قرآنی عنوان کرد و اظهار داشت: استان بوشهر یکی از استان‌های جوان کشور است و به سبب عجین بودن جوانان و نوجوانان این استان با قرآن کریم شاهدحضور چشمگیر جوانان و نوجوانان در برنامه‌های قرآنی سراسر استان هستیم.

موسوی حضور علیرضا رضایی قاری برجسته افغانستانی در استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این قاری نفر برتر تلاوت قرآن امسال در مسابقات بین المللی تهران  است که در برنامه نوای ملکوت بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله به تلاوت آیات قرآن پرداخت.

سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر درباره جزئیات برگزاری برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر گفت: این برنامه به صورت روزانه از ساعت 16:30 با تلاوت مجلسی آغاز و سپس مفسر قرآنی برنامه پیرامون جزء قرآنی که آن روز قرار است تلاوت شود نکاتی را بیان می‌کند، سپس از ساعت 17:30 ترتیل خوانی آغاز و به صورت زنده از صدا و سیما مرکز بوشهر پخش می‌شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد