کد خبر: ۲۱۰۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
سوک:در جشن گلریزان بوشهر شش زندانی جرایم غیر عمد مالی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، رئیس کل دادگستری استان بوشهر و خیران از زندان آزاد شدند.

به گزارش سوک  از بوشهر، مراسم جشن گلریزان ظهر امروز در سالن اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با حضور قشرهای مختلف مردم از جمله تجار، بازرگانان، مسئولان و سایر خیران و نیکوکاران برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه بوشهر با قدردانی از مشارکت خیران در امر نیکوکاری اظهار داشت: مردم استان بوشهر در همه امور با نیازمندان برای رفع مشکلات آنان همکاری می‌کنند که اوج این خیرخواهی در ماه مبارک رمضان متبلور می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خیرخواهی  و حل مشکلات نیازمندان نشان از تدین و خداجویی افراد است گفت: احسان و نیکوکاری از صفات حضرت باریتعالی است که در افراد متدین و خداجوی نهادینه است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با بیان اینکه جشن گلریزان باید در همه فصول در استان بوشهر برگزار شود تاکید کرد: با توجه به مشارکت همه جانبه مردم استان بوشهر در امر نیکوکاری، برای رهایی زندانیان جرایم غیر عمد در استان بوشهر این مراسم هر فصل در نقاط مختلف برگزار شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر نیز با اشاره به برگزاری برنامه جشن گلریزان در نقاط مختلف استان بیان کرد: 26  جشن گلریزان دراستان بوشهر در ایتام ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده که تاکنون 25 جشن آن  برگزار شده است.

علی جمادی از آزادی 125 زندانی جرائم غیر عمد استان در ماه مبارک خبرداد و افزود: از این افراد 121 نفر مرد و چهار نفر زن هستند که امید می‌رود با تامین بدهی آنها آزاد شوند.

وی با اشاره به بدهی زندانیان یاد شده گفت: این افراد 220 میلیارد ریال بدهی دارند که 40 نفر از این زندانیان با 72 میلیارد ریال در زندان مرکز استان مستقر هستند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه پارسال 133 نفر زندانی جرائم غیرعمد با 215 میلیارد ریال بدهی در استان بوشهر آزاد شدند افزود: امروز نیز با حضور نماینده ولی فقیه شش زندانی جرایم غیر عمد مالی آزاد شدند.

در این آیین با تامین بدهی 6 زندانی جرایم غیر عمد مالی زندان مرکزی بوشهر به میزان 720 میلیون ریال مدارک آزادی 6 آنها تحویل و آزاد شدند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد